Smaller Default Larger

Vstupní a kontrolní konzultace

Obohacena životními příběhy a zdravotními zlepšeními mnoha svých pacientů bych ráda i vám nabídla své zkušenosti z klasické a postklasické homeopatické praxe, na jejímž poli se realizuji již 23 let.

Cena za vstupní konzultaci v délce 2 hodiny je 2600 Kč, za kontrolu v délce 45 - 60 minut 1600 Kč.
Jednotlivé kontroly se konají přibližně jednou za 1,5 - 2 měsíce.
Cena za konzultace v sobě obsahuje čas strávený konzultací s pacientem, a dále práci s repertorii, materiemi medicami a další odbornou literaturou ke stanovení nejvhodnějšího postupu léčby. V ceně konzultací jsou již také započítané homeopatické léky, které ode mne dostanete, poštovné a balné.

Upřednostňujte prosím e-mailový kontakt, aby nebyly telefony rušeny konzultace ostatních pacientů. Mezi samozřejmé podmínky konzultací patří naprostá diskrétnost. 

Vstupní konzultace sestává ze dvou částí:

První je tzv."odběr případu": zde budeme hovořit o vašem životě a potížích, které vás na léčbu klasickou a postklasickou homeopatií přivádí, co potřebujete řešit.

Druhou částí je zpracování vašeho případu a zaslání vybraných homeopatických léků. Po odběru případu si ponechávám časový horizont cca 3 - 4 dny na zpracování vašeho případu, a následně vám vybrané homeopatické léky zasílám dopisem na vaši adresu. Současně s léky také posílám na e-mail postup, jakým budete homeopatické léky užívat, a také jaká životní témata tyto vybrané homeopatické léky u vás pokrývají.

Po cca 1,5 - 2 měsícících následuje kontrolní konzultace, která probíhá stejným způsobem. Tj. nejdříve rozhovor s vámi, poté vybrání nejvhodnějších léků pro vás a jejich zaslání na vaši adresu.

Moji poradnu naleznete v Praze 4 - Michli. Pacienty přijímám po předchozí e-mailové domluvě, bez objednání vás nemohu na konzultaci přijmout.

Objednat na léčbu klasickou a postklasickou homeopatií se můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Poté vám nabídnu nejbližší možný volný termín k vaší vstupní konzultaci.

Abych vám mohla účinně pomoci, potřebuji znát tyto informace o vašem životě:

  • vaše fyzické problémy v současnosti a minulosti
  • rodinnou anamnézu - jakými závažnějšími nemocemi trpěli vaši předci - rodiče a prarodiče
  • váš současný psychický stav a váš psychický stav v minulosti

Bude mne také zajímat váš celkový životní příběh.

Moje pomoc při práci s pacienty spočívá v odlečování dlouhodobých problémů - více o tom v Etickém kodexu klasického homeopata.

Léčba klasickou a postklasickou homeopatií není většinou otázkou několika konzultací, ale jde o dlouhodobý proces práce na sobě (např.až v řádu několika let, výjimkou ale není ani celoživotní proces léčby), kdy spolu homeopat a pacient kooperují, a prostřednictvím konzultací a homeopatických léků pak dochází k řešení problémů, s nimiž pacient do léčby přichází. Vždy je totiž potřeba nejprve pacienta poznat a pochopit, teprve poté je možné ho léčit. 

Klasická a postklasická homeopatie je také léčba vhodná pro každého člověka, protože se můžeme uzdravovat, aniž bychom byli nemocní...:-).

Pro mimopražské zájemce o léčení nabízím možnost léčby na dálku, prostřednictvím telefonických nebo e-mailových konzultací.

Bohužel nejsem schopna léčbou klasickou a postklasickou homeopatií pomoci pacientům s HIV.

Ve své poradně se snažím vytvářet takové prostředí, abyste se u mne cítili jako doma:

 

H1v2

H2v2

Kancel 3 2

H3v2

H4v2