Smaller Default Larger

Vstupní vyšetření

Cena za vstupní konzultaci v délce 1 hodiny je 2000 Kč, za kontrolu v délce 30 minut 1000 Kč.
Jednotlivé kontroly se konají přibližně jednou za cca 2 měsíce.
Cena za konzultace v sobě obsahuje čas strávený konzultací s klientem, a dále práci s repertorii, Materií medicou a další odbornou literaturou ke stanovení postupu nejvhodnější léčby. V ceně konzultací jsou již také započítané homeopatické léky, stejně jako e-mailová a telefonická podpora v průběhu léčby.
Upřednostňujte prosím e-mailový kontakt, aby nebyly telefony rušeny konzultace ostatních klientů. Mezi samozřejmé podmínky konzultací patří naprostá diskrétnost. 

Moji poradnu naleznete na adrese Hanusova 1537/3, Praha 4 - Michle. V Hanusově ulici před fit centrem Expreska projděte průchodem mezi domy do vnitrobloku, a podél dětského hřiště k domu 1537/3. Klienty přijímám po předchozí e-mailové domluvě, bez objednání vás nemohu na konzultaci přijmout. Ve své poradně nedisponuji bohužel čekárnou, dodržujte proto prosím co nejpřesněji domluvené hodiny termínů.

Objednat na léčbu klasickou homeopatií se můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Poté vám nabídnu nejbližší možný volný termín k vaší vstupní konzultaci. Vzhledem k obtížnosti a časové náročnosti vedení jednotlivých případů však mohu přijmout do léčení jen několik nových klientů za měsíc.

Abych vám mohla účinně pomoci, potřebuji znát tyto informace o vašem životě:

  • vaše fyzické problémy v současnosti a minulosti
  • rodinnou anamnézu - jakými závažnějšími nemocemi trpěli vaši předci - rodiče a prarodiče
  • váš současný psychický stav a váš psychický stav v minulosti.

Moje pomoc při práci s klienty spočívá v odlečování dlouhodobých problémů - více o tom v Etickém kodexu klasického homeopata.

Bohužel nejsem schopna léčbou klasickou homeopatií pomoci klientům s HIV.

     Kancel 1       Kancel 3 2

     Kancel 5       Kancel 9