Smaller Default Larger

Vstupní vyšetření

Obohacena životními příběhy a zdravotními zlepšeními stovek svých pacientů bych ráda i vám nabídla své zkušenosti z klasické homeopatické praxe, na jejímž poli se realizuji již téměř dvacet let.

Cena za vstupní konzultaci v délce 2 hodiny je 2200 Kč, za kontrolu v délce 45 - 60 minut 1200 Kč.
Jednotlivé kontroly se konají přibližně jednou za cca 1,5 - 2 měsíce.
Cena za konzultace v sobě obsahuje čas strávený konzultací s pacientem, a dále práci s repertorii, Materií medicou a další odbornou literaturou ke stanovení postupu nejvhodnější léčby. V ceně konzultací jsou již také započítané homeopatické léky, stejně jako e-mailová a telefonická podpora v průběhu léčby.

Upřednostňujte prosím e-mailový kontakt, aby nebyly telefony rušeny konzultace ostatních pacientů. Mezi samozřejmé podmínky konzultací patří naprostá diskrétnost. 

Moji poradnu naleznete na adrese Hanusova 1537/3, Praha 4 - Michle. V Hanusově ulici před fit centrem Haniel projděte průchodem mezi domy do vnitrobloku, a podél dětského hřiště k domu 1537/3. Pacienty přijímám po předchozí e-mailové domluvě, bez objednání vás nemohu na konzultaci přijmout.

Objednat na léčbu klasickou homeopatií se můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Poté vám nabídnu nejbližší možný volný termín k vaší vstupní konzultaci.

Abych vám mohla účinně pomoci, potřebuji znát tyto informace o vašem životě:

  • vaše fyzické problémy v současnosti a minulosti
  • rodinnou anamnézu - jakými závažnějšími nemocemi trpěli vaši předci - rodiče a prarodiče
  • váš současný psychický stav a váš psychický stav v minulosti

Bude mne také zajímat váš celkový životní příběh.

Moje pomoc při práci s pacienty spočívá v odlečování dlouhodobých problémů - více o tom v Etickém kodexu klasického homeopata.

Pro mimopražské zájemce o léčení nabízím také možnost léčby na dálku, prostřednictvím telefonických nebo e-mailových konzultací.

Bohužel nejsem schopna léčbou klasickou homeopatií pomoci pacientům s HIV.

H1v2

H2v2

Kancel 3 2

H3v2

H4v2