Smaller Default Larger

Vstupní a kontrolní konzultace

Obohacena životními příběhy a zdravotními zlepšeními mnoha svých pacientů bych ráda i vám nabídla své zkušenosti z klasické a postklasické homeopatické praxe, na jejímž poli se realizuji již 23 let.

Cena za vstupní konzultaci v délce 2 hodiny je 2600 Kč, za kontrolu v délce 45 - 60 minut 1600 Kč.
Jednotlivé kontroly se konají přibližně jednou za 1,5 - 2 měsíce.
Cena za konzultace v sobě obsahuje čas strávený konzultací s pacientem, a dále práci s repertorii, materiemi medicami a další odbornou literaturou ke stanovení nejvhodnějšího postupu léčby. V ceně konzultací jsou již také započítané homeopatické léky, které ode mne dostanete, poštovné a balné.

Upřednostňujte prosím e-mailový kontakt, aby nebyly telefony rušeny konzultace ostatních pacientů. Mezi samozřejmé podmínky konzultací patří naprostá diskrétnost. 

Vstupní konzultace sestává ze dvou částí:

První je tzv."odběr případu": zde budeme hovořit o vašem životě a potížích, které vás na léčbu klasickou a postklasickou homeopatií přivádí, co potřebujete řešit.

Druhou částí je zpracování vašeho případu a zaslání vybraných homeopatických léků. Po odběru případu si ponechávám časový horizont cca 3 - 4 dny na zpracování vašeho případu, a následně vám vybrané homeopatické léky zasílám dopisem na vaši adresu. Současně s léky také posílám na e-mail postup, jakým budete homeopatické léky užívat, a také jaká životní témata tyto vybrané homeopatické léky u vás pokrývají.

Po cca 1,5 - 2 měsícících následuje kontrolní konzultace, která probíhá stejným způsobem. Tj. nejdříve rozhovor s vámi, poté vybrání nejvhodnějších léků pro vás a jejich zaslání na vaši adresu.

Moji poradnu naleznete v Praze 4 - Michli. Pacienty přijímám po předchozí e-mailové domluvě, bez objednání vás nemohu na konzultaci přijmout.

Objednat na léčbu klasickou a postklasickou homeopatií se můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Poté vám nabídnu nejbližší možný volný termín k vaší vstupní konzultaci.

Abych vám mohla účinně pomoci, potřebuji znát tyto informace o vašem životě:

  • vaše fyzické problémy v současnosti a minulosti
  • rodinnou anamnézu - jakými závažnějšími nemocemi trpěli vaši předci - rodiče a prarodiče
  • váš současný psychický stav a váš psychický stav v minulosti

Bude mne také zajímat váš celkový životní příběh.

Moje pomoc při práci s pacienty spočívá v odlečování dlouhodobých problémů - více o tom v Etickém kodexu klasického homeopata.

Léčba klasickou a postklasickou homeopatií není většinou otázkou několika konzultací, ale jde o dlouhodobý proces práce na sobě (např.až v řádu několika let, výjimkou ale není ani celoživotní proces léčby), kdy spolu homeopat a pacient kooperují, a prostřednictvím konzultací a homeopatických léků pak dochází k řešení problémů, s nimiž pacient do léčby přichází. Vždy je totiž potřeba nejprve pacienta poznat a pochopit, teprve poté je možné ho léčit. 

Klasická a postklasická homeopatie je také léčba vhodná pro každého člověka, protože se můžeme uzdravovat, aniž bychom byli nemocní...:-).

Pro mimopražské zájemce o léčení nabízím možnost léčby na dálku, prostřednictvím telefonických nebo e-mailových konzultací.

Bohužel nejsem schopna léčbou klasickou a postklasickou homeopatií pomoci pacientům s HIV.

Ve své poradně se snažím vytvářet takové prostředí, abyste se u mne cítili jako doma:

 

H1v2

H2v2

Kancel 3 2

H3v2

H4v2

           

Reakce po léku

To, jaká reakce nastane po léku je naprosto individuální záležitost, a závisí zejména na tom, co všechno v sobě máte uložené, kolika emočními zraněními jste během života prošli a jak hluboké ve vás tato zranění zanechala stopy. Mohou se vám začít vracet nepříjemné věci z vašeho života, které jste nechtěli řešit, které jste v sobě potlačili. Můžete cítit vztek nebo jiné potlačené emoce, které jste se dosud neodvažovali projevit. Mohou se vám začít vybavovat nejrůznější situace z vaší minulosti, na něž již jste dávno zapomněli, ale ony ve vás stále byly. Na fyzické úrovni se vám mohou vracet nemoci, které jste již kdysi prodělali, můžete se cítit unavení. Hloubka utrpení je přímo úměrná tomu, co si řešíme. Tyto stavy však postupně odezní a vy najdete rovnováhu na nové, vyšší rovině zdraví. Kromě odeznění fyzických příznaků nemoci se budete cítit chápavější k potřebám svým i ostatních lidí, prohloubí se vám intuice, budete lépe vědět kdo jste a proč jste tady, stanete se svobodnější a sebevědomější.

Číst dál...