Smaller Default Larger

Vstupní vyšetření

Cena za vstupní konzultaci v délce 90 minut je 2000 Kč, za kontrolu v délce 45 minut 1000 Kč.
Jednotlivé kontroly se konají přibližně jednou za cca 2 měsíce.
Cena za konzultace v sobě obsahuje čas strávený konzultací s klientem, a dále práci s repertorii, Materií medicou a další odbornou literaturou ke stanovení postupu nejvhodnější léčby. V ceně konzultací jsou již také započítané homeopatické léky, stejně jako e-mailová a telefonická podpora v průběhu léčby.
Upřednostňujte prosím e-mailový kontakt, aby nebyly telefony rušeny konzultace ostatních klientů. Mezi samozřejmé podmínky konzultací patří naprostá diskrétnost. 

Moji poradnu naleznete na adrese Hanusova 1537/3, Praha 4 - Michle. V Hanusově ulici před fit centrem Expreska projděte průchodem mezi domy do vnitrobloku, a podél dětského hřiště k domu 1537/3. Klienty přijímám po předchozí e-mailové domluvě, bez objednání vás nemohu na konzultaci přijmout. Ve své poradně nedisponuji bohužel čekárnou, dodržujte proto prosím co nejpřesněji domluvené hodiny termínů.

Objednat na léčbu klasickou homeopatií se můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Poté vám nabídnu nejbližší možný volný termín k vaší vstupní konzultaci. Vzhledem k obtížnosti a časové náročnosti vedení jednotlivých případů však mohu přijmout do léčení jen několik nových klientů za měsíc.

Abych vám mohla účinně pomoci, potřebuji znát tyto informace o vašem životě:

  • vaše fyzické problémy v současnosti a minulosti
  • rodinnou anamnézu - jakými závažnějšími nemocemi trpěli vaši předci - rodiče a prarodiče
  • váš současný psychický stav a váš psychický stav v minulosti.

Moje pomoc při práci s klienty spočívá v odlečování dlouhodobých problémů - více o tom v Etickém kodexu klasického homeopata.

Bohužel nejsem schopna léčbou klasickou homeopatií pomoci klientům s HIV.

     Kancel 1       Kancel 3 2

     Kancel 5       Kancel 9

Reakce po léku

To, jaká reakce nastane po léku je naprosto individuální záležitost, a závisí zejména na tom, co všechno v sobě máte uložené, kolika emočními zraněními jste během života prošli a jak hluboké ve vás tato zranění zanechala stopy. Mohou se vám začít vracet nepříjemné věci z vašeho života, které jste nechtěli řešit, které jste v sobě potlačili. Můžete cítit vztek nebo jiné potlačené emoce, které jste se dosud neodvažovali projevit. Mohou se vám začít vybavovat nejrůznější situace z vaší minulosti, na něž již jste dávno zapomněli, ale ony ve vás stále byly. Na fyzické úrovni se vám mohou vracet nemoci, které jste již kdysi prodělali, můžete se cítit unavení. Hloubka utrpení je přímo úměrná tomu, co si řešíme. Tyto stavy však postupně odezní a vy najdete rovnováhu na nové, vyšší rovině zdraví. Kromě odeznění fyzických příznaků nemoci se budete cítit chápavější k potřebám svým i ostatních lidí, prohloubí se vám intuice, budete lépe vědět kdo jste a proč jste tady, stanete se svobodnější a sebevědomější.

Číst dál...