Smaller Default Larger

Vstupní vyšetření

Obohacena životními příběhy a zdravotními zlepšeními stovek svých pacientů bych ráda i vám nabídla své zkušenosti z klasické homeopatické praxe, na jejímž poli se realizuji již téměř dvacet let.

Cena za vstupní konzultaci v délce 1,5 - 2 hodiny je 2200 Kč, za kontrolu v délce 45 - 60 minut 1200 Kč.
Jednotlivé kontroly se konají přibližně jednou za cca 1,5 - 2 měsíce.
Cena za konzultace v sobě obsahuje čas strávený konzultací s pacientem, a dále práci s repertorii, Materií medicou a další odbornou literaturou ke stanovení postupu nejvhodnější léčby. V ceně konzultací jsou již také započítané homeopatické léky, stejně jako e-mailová a telefonická podpora v průběhu léčby.

Upřednostňujte prosím e-mailový kontakt, aby nebyly telefony rušeny konzultace ostatních pacientů. Mezi samozřejmé podmínky konzultací patří naprostá diskrétnost. 

Moji poradnu naleznete na adrese Hanusova 1537/3, Praha 4 - Michle. V Hanusově ulici před fit centrem Haniel projděte průchodem mezi domy do vnitrobloku, a podél dětského hřiště k domu 1537/3. Pacienty přijímám po předchozí e-mailové domluvě, bez objednání vás nemohu na konzultaci přijmout.

Objednat na léčbu klasickou homeopatií se můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Poté vám nabídnu nejbližší možný volný termín k vaší vstupní konzultaci.

Abych vám mohla účinně pomoci, potřebuji znát tyto informace o vašem životě:

  • vaše fyzické problémy v současnosti a minulosti
  • rodinnou anamnézu - jakými závažnějšími nemocemi trpěli vaši předci - rodiče a prarodiče
  • váš současný psychický stav a váš psychický stav v minulosti

Bude mne také zajímat váš celkový životní příběh.

Moje pomoc při práci s pacienty spočívá v odlečování dlouhodobých problémů - více o tom v Etickém kodexu klasického homeopata.

Pro mimopražské zájemce o léčení nabízím také možnost léčby na dálku, prostřednictvím e-mailových konzultací.

Bohužel nejsem schopna léčbou klasickou homeopatií pomoci pacientům s HIV.

H1v2

H2v2

Kancel 3 2

H3v2

H4v2

           

Reakce po léku

To, jaká reakce nastane po léku je naprosto individuální záležitost, a závisí zejména na tom, co všechno v sobě máte uložené, kolika emočními zraněními jste během života prošli a jak hluboké ve vás tato zranění zanechala stopy. Mohou se vám začít vracet nepříjemné věci z vašeho života, které jste nechtěli řešit, které jste v sobě potlačili. Můžete cítit vztek nebo jiné potlačené emoce, které jste se dosud neodvažovali projevit. Mohou se vám začít vybavovat nejrůznější situace z vaší minulosti, na něž již jste dávno zapomněli, ale ony ve vás stále byly. Na fyzické úrovni se vám mohou vracet nemoci, které jste již kdysi prodělali, můžete se cítit unavení. Hloubka utrpení je přímo úměrná tomu, co si řešíme. Tyto stavy však postupně odezní a vy najdete rovnováhu na nové, vyšší rovině zdraví. Kromě odeznění fyzických příznaků nemoci se budete cítit chápavější k potřebám svým i ostatních lidí, prohloubí se vám intuice, budete lépe vědět kdo jste a proč jste tady, stanete se svobodnější a sebevědomější.

Číst dál...