Smaller Default Larger

Některé případy mých pacientů, vyléčených nebo zlepšených v průběhu léčby klasickou a postklasickou homeopatií

Případy zde zveřejněné stručně ilustrují úspěšnost léčby klasickou a postklasickou homeopatií. Respektuji však soukromí svých pacientů a zveřejňuji proto pouze jejich pohlaví a věk. Úspěšnost léčby klasickou a postklasickou homeopatií se u mne pohybuje okolo cca 70%, zbývajících cca 30% se nazývá přetrvávající příčina neúspěchu homeopatické léčby - sem patří rodinné prostředí, dlouhodobý stres, pracovní přetížení, dědičné vlivy, porodní traumata, v případě dětských pacientů neodléčenost jejich rodičů, jejich partnerské problémy atd.

Číst dál...

Píšete mi

Vážená paní inženýrko, děkuji Vám velice za vše. Těším se na setkání, zase u nás vše lepší díky Vám. Děkuji. Moc jsem na Vás myslela, obdivovala, máte můj obdiv, jak to dokážete naordinovat. Cítím se mnohem, mnohem lépe. Jste moc šikovná. Hluboce Vám děkuji za Váš čas. Syn je po posledním léku od Vás skvělý :-)! Má pozitivní náladu, je klidnější, je jako dříve, když byl mladší. Vzteká se výjimečně a velmi mírně, jen když má hlad a je unaven. Jsme doma všichni nadšení, jste zlatíčko :-). L.V. 

____________________________________________________________________________

Dobrý den, paní Mašková, Lucka nám dělá radost, včera byla s kamarádkou celé odpoledne na bowlingu, a dneska šla bez problémů, bez pláče, bez hádek do školy!! Neuvěřitelné, je to zase naše Lucka. Tak děkujeme, děkujeme :-). Katka J. ___________________________________________________________________________

Báro. Daří se mi výborně, moc děkuji!!!! Mějte se moc krásně. Tereza ___________________________________________________________________________

Dobrý den, paní Mašková, jen bych Vám chtěla napsat, že dcerka je po Vámi naposledy podaných homeopatikách již zcela bez kašle - to není normální :-), jinak kašle nonstop. Tereza S.

______________________________________________________________________________

Dobry den Baro, jedeme zrovna z alergologie, kde kozni testy vysly vsechny negativne krome mirne reakce na bojinek (druh travy) a histaminu. To je uzasne. S pozdravem, Marketa

______________________________________________________________________________

Dobrý večer, paní Mašková, učinila jste zázrak, vnučka se opravdu výrazně zlepšila, skoro máme nazpátek starou Lucku. Ještě do včerejška skoro celé dny prospala, téměř nekomunikovala, jen dojít do kuchyně a najíst se byla šílená námaha...chodící stín. Už včera večer, pár hodin po homeopatikách Acidum arsenicósum začala komunikovat, prohlásila, že by jela na Chodov koupit si nějakou knížku, povídala si u večeře s dobrou náladou a byla dlouho vzhůru a malovala si...poprvé po dlouhé době. Dneska to bylo ještě lepší, zvládla Chodov i s cestou nazpátek! Povídá si a dělá plány. Úžasný!!! My s dcerou jen šťastně a nevěřícně kroutíme hlavou, byla to změna naprostá a opravdu skoro z hodiny na hodinu. Paní Mašková, ještě jednou veliký dík!!! Ozvu se, když bude nějaká změna, ale určitě po jejich návratu do UK až bude dcera pokračovat s léčbou...Katka J.

______________________________________________________________________________

Dobrý den, paní Mašková, ozývám se Vám na doporučení od kolegyně z práce, které jste před lety pomohla k miminku. Řeším stejné téma a proto se na Vás obracím, zda je nějaká možnost pročištění za pomoci homeopatie...M.H.

_____________________________________________________________________________

Baru, asi vaše homeo fungují, já vám moc děkuji, posunula jste mě! Eva

_____________________________________________________________________________

Dobrý den Báro, děkuji za Váš email, udělal mi opravdu radost. Je vždycky příjemné komunikovat s někým, jako jste Vy. Mám se celkem dobře, po zdravotní stránce se to hodně zlepšilo. Minulý týden jsem si ná Vás taky vzpomněla při korunovaci. V televizi říkali, že král Karel III. je velkým příznivcem homeopatie. Tak to je hezké. Ještě jednou díky a musíme naplánovat tu schůzku. Budu se na Vás těšit, Jitka.
___________________________________________________________________________

Dobrý den, Báro, chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za podporu. Minulý týden byl pro mě hodně emotivní. Tak se prosím nezlobte, že jsem Vás tolik vytěžovala. Ráda Vám s příští platbou zašlu i peníze navíc. Klidně si, prosím, řekněte. Jinak u mě došlo ke zklidnění. Nějaké věci mi zase do sebe zapadly. Došlo mi, že dávám, i když už nemám, a jdu přes sebe. Víc Vám povím na schůzce :-). Budu se na Vás moc těšit...D.

____________________________________________________________________________

Dobrý den, paní Mašková, jen Vás tak zdravím a často myslím na mou vnitřní změnu - jako bych po homeopatikách viděla jinýma očima, sleduji situace úplně s jiným pohledem, neberu si věci tak osobně. Když se něco vyhrotí, nelituji žádných emocí, hlavně ten pocit viny, ten se mě držel léta, připadala jsem si vždy jak zraněné dítě, které občas zahraje roli maminky, spolupracovnice, kamarádky, milenky, ale pak zase zaleze do té své ulity - bubliny, kde se vlastně cítí v bezpečí. Možná si toho okolí ani nevšímá ale u mě je to velký posun, opravdu. R.V.

________________________________________________________________________________

Dobrý den, Báro, máme již 3 měsíce jaro v plném proudu, sezónní květena řádí a Daniel je bez alergie. Od vánoc byl vlastně jen jednou nemocný...Mám hroznou radost, což je vlastně díky Vám :-). Mějte se krásně, Markéta

_____________________________________________________________________________

Dobrý den, Báro, prvotní příčinou mých potíží byly neskutečné podrazy v podnikání, a já jsem totálně ztratila důvěru v lidi. Ale Vám věřím. Ještě, že Vás mám :-). Jste poklad, děkuji moc...Jitka

_______________________________________________________________________________

Hezký den, Báro, chtěla bych Vám říci, že moje alergie skoro přestala, nebo bych řekla úplně. Oči mne nepálí, už je to pryč. Moc děkuji, Vlaďka

______________________________________________________________________________________________________

Dobrý den, Báro, Sulphur je "zlatíčko", které mě drží v dobrém stavu :-D. Moc děkuji, že na mě myslíte, jak je v práci a určitě mi posíláte Vaši úžasnou pozitivní energii a proto se mi zatím daří a snad i dále bude. Sulphur je opravdu bezvadný, hodně mi pomohl. I komunikačně, člověk nebyl tak sevřený. Doužívala jsem ho před 2 týdny. Je mi moc fajn po psychické stránce. Opatrujte se, děkuji a uvidíme se...L.

______________________________________________________________________________

Paní Mašková, náš vnuk již nemá po prvních lécích od Vás záchvaty hněvu, zdá se pokojnější, méně podrážděný. Ráno i odpoledne se budí s dobrou náladou. Je víc v pohodě a nemá už projevy z nadměrné únavy a vyčerpání. Poslední týden prospí klidně celou noc, výjimečně se vzbudí, ale to je v klidu a nepláče. Těší mne velmi, že se takto krásně zlepšil, mladí byli u nás na svátky, tak jsem viděla ty pokroky. Věřím, že to bude ještě lepší. Děkuji Vám za všechno, co pro nás děláte. Eva K.

______________________________________________________________________________

Vážená paní inženýrko, syn začal být po Staphysagrii samostatnější, moc Vám za něj děkuji :-). L.V.

________________________________________________________________________________

Dobrý den, chtěl jsem Vám zrovna psát kvůli babičce, po ředění Luesina lze poprvé pozorovat nějaké drobné změny jejího stavu. Nejedná se o zlepšení fyzických problémů, spojených s její nemocí, ale zdá se mi psychicky silnější. Poprvé za několik let jsem od ní slyšel, že se má "docela dobře", z čehož jsem měl velkou radost! M.N.


Dobrý den Báro, díky za email a za starost. Zatím žádné reakce nepozoruji, je mi docela dobře. Celkově mám pocit, že se mi projasnilo myšlení a mám víc energie. Určitě se Vám ozvu, až doberu třetí ředění. Zatím díky moc a hezký první jarní den :-) J. M.


Dobrý den paní Mašková, léky jsem dobrala a ozývám se... Momentálně se cítím velice dobře a jsem spokojená, takže ani nevím, co bych měla více psát :-) Reakce fyzické jsem žádné nezaznamenala. Děkuji a zdravím. K. C.

Číst dál...