Smaller Default Larger

Případy mých pacientů, vyléčených nebo zlepšených za poslední období

Případy zde zveřejněné stručně ilustrují úspěšnost léčby klasickou homeopatií. Respektuji však soukromí svých pacientů a zveřejňuji proto pouze jejich pohlaví a věk. Úspěšnost léčby klasickou homeopatií je cca 60 - 70%, zbývajících 40 - 30% se nazývá přetrvávající příčina neúspěchu homeopatické léčby. Patří sem rodinné prostředí, dlouhodobý stres, pracovní přetížení, dědičné vlivy, porodní traumata, v dětském věku neodléčení rodiče, jejich partnerské problémy atd.

Číst dál...

Píšete mi

29.8.2017 Dobrý den paní Mašková, dobrala jsem od Vás léky a děkuji, moc mi pomohly. Dana P.


23.8.2017 Dobrý večer paní Mašková, před cca pěti lety jsem u Vás absolvovala cyklus úspěšného léčení a nyní bych Vás chtěla požádat o další. Mohla byste mi prosím navrhnout termín konzultace? Moc Vám děkuji a přeji pěkné dny. Eva J.


26.5.2017 Dobrý den, paní Mašková, hledala jsem homeopata a objevila jsem Vás a všude jsem četla na Vás jen samou chválu. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouhé jsou u Vás objednací termíny. Již přes rok a půl se přítelem snažíme o miminko a stále se nám nedaří a rádi bychom, aby miminko přišlo přirozenou cestou. Proto bych ráda zkusila homeopatickou léčbu. Psychicky už na tom nejsem nejlépe. Předem děkuji. S pozdravem, K. O.


21.3.2017 Dobrý den, paní Mašková, chtěla bych Vás požádat o další léky pro Anežku i mě. U Anežky stále ekzém je, ale je to velké zlepšení. Hezký den. Tereza P.


Číst dál...

Možná budete trpět, výsledek však stojí za to

(aneb také se léčím klasickou homeopatií)

Psáno 5. 12. 2000

Před více jak 5 lety jsem vážně onemocněl. Ve věku 25 let mne napadly snad všechny nemoci, které ale postihují většinou lidi od 60ti let výš. Lékaři tvrdili, že jsem v podstatě zdráv a mně bylo hůř a hůř. Vyzkoušel jsem i mnoho různých léčitelů, někteří můj stav (alespoň na čas) zlepšili více, někteří méně. Vždy to však byla změna pouze dočasná. Až jsem se pnutím osudu dostal k francouzské homeopatii (která mi také pomohla vždy pouze na chvilku) a skončil jsem u homeopatie klasické. A ta mi první řekla: jsi proto nemocný, že uvnitř je něco špatně, sám jsi zodpovědný za svou nemoc a i klíč ke zdraví je jen a jen ve Tvých vlastních rukách - stačí „maličkost“: musíš se změnit ! Vždy jsem si myslel, že špatní jsou ti kolem mne a já ten nejlepší, že oni mi křivdí, neprávem mě kritizují atd.atd. Nikdy by mne nenapadlo dávat svou nemoc do souvislostí s duší či sociálními vazbami. Začal jsem se nad tím zamýšlet, začal jsem brát homeopatické léky citlivě a „na tělo“ vybírané mým klasickým homeopatem.

Číst dál...