Smaller Default Larger

Případy mých pacientů, vyléčených nebo zlepšených za poslední období

Případy zde zveřejněné stručně ilustrují úspěšnost léčby klasickou homeopatií. Respektuji však soukromí svých pacientů a zveřejňuji proto pouze jejich pohlaví a věk. Úspěšnost léčby klasickou homeopatií je cca 60 - 70%, zbývajících 40 - 30% se nazývá přetrvávající příčina neúspěchu homeopatické léčby. Patří sem rodinné prostředí, dlouhodobý stres, pracovní přetížení, dědičné vlivy, porodní traumata, v dětském věku neodléčení rodiče, jejich partnerské problémy atd.

Číst dál...

Píšete mi

9.3.2017 Dobrý den, paní Mašková, děkuji Vám za Vaši rychlou odpověď, těším se na homeopatické léky i na další spolupráci s Vámi, jste milá a mám Vás ráda...Alena K.

6.3.2017 Dobrý den, Báro, synovi Jiříkovi se hned po podání prvního homeopatického léku přestala tvořit nová ječná zrna a nyní už má oči prakticky doléčené. Mám z toho velkou radost a nusela jsem to zmínit...Jana M.

30.9.2016 Dobrý den, paní Mašková, píši Vám za sebe i Patrika, neb si myslím, že máte i Vy zásluhu na našem posunu. Čekáme přírůstek do rodiny a jsme díky tomu šťastní...Eva M.


19.9.2016 Dobrý den, dobrali jsme homeopatické léky od Vás a zdá se mi, že jak mně, tak mému synovi Davidovi, stouplo sebevědomí. Snad se nemýlím, bylo by to dobré. Děkuji, Monika H.

Číst dál...

Možná budete trpět, výsledek však stojí za to

(aneb také se léčím klasickou homeopatií)

Psáno 5. 12. 2000

Před více jak 5 lety jsem vážně onemocněl. Ve věku 25 let mne napadly snad všechny nemoci, které ale postihují většinou lidi od 60ti let výš. Lékaři tvrdili, že jsem v podstatě zdráv a mně bylo hůř a hůř. Vyzkoušel jsem i mnoho různých léčitelů, někteří můj stav (alespoň na čas) zlepšili více, někteří méně. Vždy to však byla změna pouze dočasná. Až jsem se pnutím osudu dostal k francouzské homeopatii (která mi také pomohla vždy pouze na chvilku) a skončil jsem u homeopatie klasické. A ta mi první řekla: jsi proto nemocný, že uvnitř je něco špatně, sám jsi zodpovědný za svou nemoc a i klíč ke zdraví je jen a jen ve Tvých vlastních rukách - stačí „maličkost“: musíš se změnit ! Vždy jsem si myslel, že špatní jsou ti kolem mne a já ten nejlepší, že oni mi křivdí, neprávem mě kritizují atd.atd. Nikdy by mne nenapadlo dávat svou nemoc do souvislostí s duší či sociálními vazbami. Začal jsem se nad tím zamýšlet, začal jsem brát homeopatické léky citlivě a „na tělo“ vybírané mým klasickým homeopatem.

Číst dál...