Smaller Default Larger

Některé případy mých pacientů, vyléčených nebo zlepšených v průběhu léčby klasickou a postklasickou homeopatií

Případy zde zveřejněné stručně ilustrují úspěšnost léčby klasickou a postklasickou homeopatií. Respektuji však soukromí svých pacientů a zveřejňuji proto pouze jejich pohlaví a věk. Úspěšnost léčby klasickou a postklasickou homeopatií se u mne pohybuje okolo cca 70%, zbývajících cca 30% se nazývá přetrvávající příčina neúspěchu homeopatické léčby - sem patří rodinné prostředí, dlouhodobý stres, pracovní přetížení, dědičné vlivy, porodní traumata, v případě dětských pacientů neodléčenost jejich rodičů, jejich partnerské problémy atd.

Číst dál...

Píšete mi

Dobrý den, Báro. Daří se mi výborně, moc děkuji!!!! Mějte se moc krásně. Tereza Č.


Dobrý den Báro, díky za email a za starost. Zatím žádné reakce nepozoruji, je mi docela dobře. Celkově mám pocit, že se mi projasnilo myšlení a mám víc energie. Určitě se Vám ozvu, až doberu třetí ředění. Zatím díky moc a hezký první jarní den :-) J. M.


Dobrý den paní Mašková, léky jsem dobrala a ozývám se... Momentálně se cítím velice dobře a jsem spokojená, takže ani nevím, co bych měla více psát :-) Reakce fyzické jsem žádné nezaznamenala. Děkuji a zdravím. K. C.

Číst dál...