Smaller Default Larger

Případy mých pacientů, vyléčených nebo zlepšených za poslední období

Případy zde zveřejněné stručně ilustrují úspěšnost léčby klasickou homeopatií. Respektuji však soukromí svých pacientů a zveřejňuji proto pouze jejich pohlaví a věk. Úspěšnost léčby klasickou homeopatií je cca 60 - 70%; zbývajících 40 - 30% se nazývá přetrvávající příčina neúspěchu homeopatické léčby - sem patří rodinné prostředí, dlouhodobý stres, pracovní přetížení, dědičné vlivy, porodní traumata, v případě dětských pacientů neodléčenost jejich rodičů, jejich partnerské problémy atd.

Číst dál...

Píšete mi

1.12.2017 Dobrý den paní Mašková, daří se mi dobře - cítím se šťastně a spokojeně, s manželem se to neuvěřitelně zlepšilo :-) Souhlasím s další konzultací a doufám, že Vám se také daří dobře. K. C.


13.11.2017 Milá paní Mašková, chtěl bych Vám poděkovat - velmi jste mi pomohla :-) K. S.


4.10.2017 Dobry den pani Maskova, prepacte, ze som sa Vam neozvala skor. Konecne Vam to mozem napisat, som tehotna, vo 4.mesiaci. Cakala som, ci vsetky vysetrenia dopadnu dobre. Vsetko je v poriadku. Dakujem Vam za Vasu podporu a pomoc. Majte sa pekne, P. Z.


Číst dál...

Možná budete trpět, výsledek však stojí za to

(aneb také se léčím klasickou homeopatií)

Psáno 5. 12. 2000

Před více jak 5 lety jsem vážně onemocněl. Ve věku 25 let mne napadly snad všechny nemoci, které ale postihují většinou lidi od 60ti let výš. Lékaři tvrdili, že jsem v podstatě zdráv a mně bylo hůř a hůř. Vyzkoušel jsem i mnoho různých léčitelů, někteří můj stav (alespoň na čas) zlepšili více, někteří méně. Vždy to však byla změna pouze dočasná. Až jsem se pnutím osudu dostal k francouzské homeopatii (která mi také pomohla vždy pouze na chvilku) a skončil jsem u homeopatie klasické. A ta mi první řekla: jsi proto nemocný, že uvnitř je něco špatně, sám jsi zodpovědný za svou nemoc a i klíč ke zdraví je jen a jen ve Tvých vlastních rukách - stačí „maličkost“: musíš se změnit ! Vždy jsem si myslel, že špatní jsou ti kolem mne a já ten nejlepší, že oni mi křivdí, neprávem mě kritizují atd.atd. Nikdy by mne nenapadlo dávat svou nemoc do souvislostí s duší či sociálními vazbami. Začal jsem se nad tím zamýšlet, začal jsem brát homeopatické léky citlivě a „na tělo“ vybírané mým klasickým homeopatem.

Číst dál...