Smaller Default Larger

Píšete mi

1.12.2017 Dobrý den paní Mašková, daří se mi dobře - cítím se šťastně a spokojeně, s manželem se to neuvěřitelně zlepšilo :-) Souhlasím s další konzultací a doufám, že Vám se také daří dobře. K. C.


13.11.2017 Milá paní Mašková, chtěl bych Vám poděkovat - velmi jste mi pomohla :-) K. S.


4.10.2017 Dobry den pani Maskova, prepacte, ze som sa Vam neozvala skor. Konecne Vam to mozem napisat, som tehotna, vo 4.mesiaci. Cakala som, ci vsetky vysetrenia dopadnu dobre. Vsetko je v poriadku. Dakujem Vam za Vasu podporu a pomoc. Majte sa pekne, P. Z.


29.8.2017 Dobrý den paní Mašková, dobrala jsem od Vás léky a děkuji, moc mi pomohly. Dana P.


23.8.2017 Dobrý večer paní Mašková, před cca pěti lety jsem u Vás absolvovala cyklus úspěšného léčení a nyní bych Vás chtěla požádat o další. Mohla byste mi prosím navrhnout termín konzultace? Moc Vám děkuji a přeji pěkné dny. Eva J.


26.5.2017 Dobrý den, paní Mašková, hledala jsem homeopata a objevila jsem Vás a všude jsem četla na Vás jen samou chválu. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouhé jsou u Vás objednací termíny. Již přes rok a půl se přítelem snažíme o miminko a stále se nám nedaří a rádi bychom, aby miminko přišlo přirozenou cestou. Proto bych ráda zkusila homeopatickou léčbu. Psychicky už na tom nejsem nejlépe. Předem děkuji. S pozdravem, K. O.


21.3.2017 Dobrý den, paní Mašková, chtěla bych Vás požádat o další léky pro Anežku i mě. U Anežky stále ekzém je, ale je to velké zlepšení. Hezký den. Tereza P.


9.3.2017 Dobrý den, paní Mašková, děkuji Vám za Vaši rychlou odpověď, těším se na homeopatické léky i na další spolupráci s Vámi, jste milá a mám Vás ráda...Alena K.


6.3.2017 Dobrý den, Báro, synovi Jiříkovi se hned po podání prvního homeopatického léku přestala tvořit nová ječná zrna a nyní už má oči prakticky doléčené. Mám z toho velkou radost a nusela jsem to zmínit...Jana M.


30.9.2016 Dobrý den, paní Mašková, píši Vám za sebe i Patrika, neb si myslím, že máte i Vy zásluhu na našem posunu. Čekáme přírůstek do rodiny a jsme díky tomu šťastní...Eva M.


19.9.2016 Dobrý den, dobrali jsme homeopatické léky od Vás a zdá se mi, že jak mně, tak mému synovi Davidovi, stouplo sebevědomí. Snad se nemýlím, bylo by to dobré. Děkuji, Monika H.


14.4.2016 Dobrý den, paní Mašková, můj stav je stále stejný - cítím se výborně, jak psychicky, tak fyzicky. Kdy prosím provedeme další e-mailovou konzultaci? Tereza Č.


21.3.2016 Dobrý den, paní Mašková, dobrala jsem homeopatické léky od Vás, cítím se lépe, jsem ráda, že u Vás mohu pokračovat v léčbě a děkuji za léky, které mi moc pomáhají. Děkuji, Dana P.


5.1.2016 Dobrý den, paní Mašková, jsem v 5.týdnu těhotenství...Mám obrovskou radost a pevně věřím, že homeopatické léky budou účinkovat a miminko i já budeme v pořádku...Alena P.


4.9.2015 Milá paní Mašková, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu našeho syna Šimonka. Jeho stav se velmi zlepšil a jsem přesvědčena o tom, že je to díky Vám. Moc Vám děkuji, s pozdravem M.M.


1.6.2015 Dobrý den, paní Mašková, dnes jsem si dělala těhotenský test a...jsem těhotná! Děkuji moc!!! Jste skvělá! Zuzana K.


12.4.2015 Dobrý den, paní Mašková, mám výborné zprávy, o víkendu jsem měla pozitivní těhotenský test :-). Mockrát děkuij za podporu! Tereza P.


24.3.2015 Milá Báro, co se týče naší poslední léčby, mně i Naděnce moc pomohla, a chci Vám moc poděkovat. Naděnka svoje výkyvy nálad zvládá mnohem lépe, takže ještě jednou díky, jsem opravdu vděčná, že Vás máme! A chtěla bych pokračovat...Ivona R.


24.8.2014 Milá paní Mašková, mám pozitivní zprávu, dnes jsem zjistila, že tolik neřeším vypjaté situace, nevím, jak je to možné :-). Dřív bych se hroutila, ale dnes to házím za hlavu :-). Díky klasické homeopatii se cítím silnější než dříve...Veronika M.


7.7.2014 Dobrý den, paní Mašková, tentokrát jsem neměla nijak vyjímečné reakce, spíše si uvědomuji, že nepříjemné pocity a s tím i strachy zažívám minimálně - a je to moc fajn :-), žije se lépe. Souhlasím s další e-mailovou konzultací. Věřím Vám, protože pokroky jsou, i přes momentální náročnost, značné...Kateřina C.


 4.7.2014 Vážená paní Mašková, píši výsledek včerejší kontroly štítné žlázy - oproti minule došlo k mírnému zlepšení - takže hurá! Děkuji! K.J.


18.5.2014 Dobrý den, paní Mašková, zde moje reakce: po užití prvního homeopatického léku jsem se cítila moc dobře, nic mě nebolelo, u druhého léku jsem se cítila skvěle, nabitá, sebevědomá. Teď je stav takový, že se cítím báječně, zvnějšku to třeba není tolik vidět, ale já vidím fantastické pokroky. Celkově zvládám víc věcí, a také psychicky jsem na tom o moc líp. Vždycky jsem věřila, že se ze svého stavu uzdravím, ale měla jsem pocit, že na to nemám sílu. Teď vím jistě, že to přijde, resp.přichází. Mám prostě pocit, že jsem se posunula mílovými kroky o několik pater výš a mám radost ze života a je to úžasné :-). Prosím o další "drogy" :-) Tereza Č.


16.2.2014 Dobrý den, chodím k Vám na homeopatii, podle posledních výsledků na imunologii již ve mně žádný EB virus nekolotá. Jsou tam již jen nějaké lehounce abnormální imunitní reakce. Takže nyní beru z léků již jen malou dávku kortikoidů. A již se opět můžeme normálně snažit o miminko přirozenou cestou. Tak se chci s Vámi poradit, zda v homeo léčbě se tímto něco mění, nebo mám postupovat podle původního plánu. Děkuji za odpověď, Anna N.


13.1.2014 Dobrý den, paní Mašková, léky, které jsem od Vás dotala k užívání, jsem dobrala, a rozhodla jsem se Vám napsat, protože ekzém na těle začal rychleji mizet. Mějte se hezky a děkuji, A.L.


13.1.2014 Dobrý den, paní Mašková, musím říct, že se mi daří moc dobře. Cítím se více v klidu, předtím jsem byla dost vystresovaná, a s partnerem se nám moc daří. Jsem více uvolněná a myslím pozitivně v tomto směru. Jsem také více tvořivější, to mi dělá radost. Chci se zeptat jak to vidíte do budoucnsoti s další konzultací...Klára Š.


14.10.2013 Milá Báro, Naděnka je na tom mnohem lépe! Opravdu se něco výrazně zlepšilo. V posledních týdnech jsme kolem ní všichni prskali a kašlali a ona se drží naprosto skvěle, veselá a zdravá. Mám pocit, že se celkově rozsvítila, je mnohem usměvavější, uvolněnější, často si zpívá a tančí, což se v minulosti rozhodně nedělo moc často. Opravdu moc děkuji za Vaši úžasnou podporu, je skvělé mít Vás nablízku...:-) Ivona R.


23.9.2013 Vážená paní Mašková, informace o Patrikovi: od poslední léčby nestonal. Nyní žádné léky neužívá. Emoční stav je zcela vyřešen. Mívá občas plačtivější chvíle, ale v normálních mezích bez agrese, dá se s ním domluvit, vysvětlit situaci tak, aby ji pochopil. Jeho zdravotní stav je tedy výrazně lepší. Ráda bych pokračovala v léčbě imunity zejména pro blížící se zimní a chřipkové období. Děkuji, Leona H.


10.9.2013 Dobrý den, paní Mašková, moje kyčle a páteř: cítím velké zlepšení v tom, že mohu ujít větší vzdálenosti, jsem pohyblivější. Jinak v noci spím bez bolesti, nevyhledávám žádnou "ulevující" polohu. Myslím si, že už nenapadám na zmíněnou levou nohu (což jsem si vůbec neuvědomovala, až po upozornění mých nejbližších). Po užití obou homeopatických léků jsem necítila žádné problémy - všechno v pohodě. Celé "léčebné" období jsem prožila v naprosté psychické pohodě. Protože ale cítím, že pohyblivost kyčlí ještě není 100%, tak bych malé zlepšení ještě přivítala. Děkuji Vám moc za Váš čas a pomoc, a těším se na Vaše řádky. Eva Š.


20.8.2013 Milá Báro, na jaře jsme dávaly homeopaticky dohromady děti po následcích očkování. Chtěla jsem Vám dlouho napsat, že to proběhlo dobře a děti nám začaly zase kvést před očima. Opravdu to moc pomohlo. Ráda bych proto pokračovala s homeopatickou podporou Naděnčiny imunity. Takže bych Vás ráda požádala o pokračování na Naděnčině případu. Moc Vás zdravím, Ivona R.


9. 8. 2013 Dobrý den paní Mašková, už po užití prvního léku jsem se cítila mnohem lépe, děkuji. Ráda bych se s Vámi domluvila na další mailové konzultaci po prázdninách. O. K.


18. 7. 2013 Dobrý den, paní Mašková, omlouvám se, že se ozývám až po delší době...ale hodně rychle se to u nás semlelo a začali jsme jezdit opět na kliniku a snažit se o mimčo :). A jelikož jsem byla strašně dobře naladěná a moc jsem věřila tomu, že to vyjde, tak jsem to nechala jak to bylo a těšila jsem se, až vás budu moci požádat o homeopatii až v rámci těhotenství :). A dnes přišel ten den, že mi potvrdili srdeční akci miminka a jsme v 7. týdnu těhotenství :). Jsme strašně moc šťastni a hned jsem říkala, že homeopatie tomu jistě velmi pomohla a budu v ní pokračovat, pokud je to podle Vás vhodné :). Smím Vás tedy požádat, jestli byste na ten můj případ nemrkla a já mohla poslat penízky? Prosím napište mi kdyžtak ještě číslo účtu, abych to nezmotala :). Jinak já jsem opravdu strašně moc v pohodě teď (když nepočítám psychickou zátěž v práci, kde mne to teď trochu víc ubíjí...)..ale myslím, že vše teď vynahradí moje radost, ale přiznám se, že přemýšlím i o neschopence, abych byla doma v klidu..uvidíme.. Jinak jsem po uši zamilovaná do mého manžela a o jiném nechci ani slyšet ;)...a to vím, že za tohle vděčím homeopatii a nedám na ni dopustit! Budu se těšit na Vaši reakci, I.


29. 5. 2013 Dobrý den paní Mašková, léky v pořádku dorazily, už je beru. Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš profesionální přístup a rychlost, se kterou vždy reagujete. Mějte se pěkně, Katka O.


27. 5. 2013 Vazena pani Maskova, situace u mne je nasledujici: 1. Oblicej - mam cisty, bez znamek dermatitidy. Pouze v pripade chladnejsiho pocasi mam oblast brady zmenenou, zbarvenou. Nemyslim si, ze by toto souviselo s dermatitidou (?). 2. Klouby a pater -  moje pohyblivost se zlepsila, ale stale mam problemy pri chuzi ci lehci praci napr. v zahradce.   Po uziti leku jsem mela  zhorseni bolestivosti kycli, jinak zadne zmeny . Po psychicke strance se citim velmi dobre, fyzickou stranku bych rada zlepsila.  Dekuji za Vas cas a peci. S pranim pekneho dne  E.S.


29. 4. 2013 Dobrý den Báro, jen jsem Vám chtěla napsat, že jsem tedy vzala 3 dny po zákroku EQUISETUM 3 bobulky. Pálily mě celé 3 dny oči a skoro jsem neviděla, dvě hodiny po požití se oči úplně sklidnily a od té doby už je dobře. Moc děkuju, jste poklad. Hanka


12. 4. 2013 Dobrý den. Ráda bych vám řekla o dceři Kačce. Tak už konečně její problém s bradavkou skončil. Jsem moc šťastná, že je vše v pořádku a já vám s VELKÝM  poděkováním píšu tuto správu, Moc a moc děkuji za vaše homeopatika. Krásné jaro a děkuji Hana W.


5. 4. 2013 Dobrý den, paní Mašková, absolvovala krevní test na štítnou žlázu/mám sníženou funkci-o čemž jsem vás informovala/ a výsledek testu byl pro mě překvapující,protože mi doktorka snížila prášky Letrox ze 100 na 25miligramů,z čehož usuzuji ,že se mi činnost štítné žlázy zlepšila, přestože jsem tento lék schválně neužívala. Moc děkuji :-), Monika H.


11. 3. 2013 Dobrý den paní Mašková, obracím se na vás po delším čase. Jedná se o Adámka. Co se týká ekzému, který jsem minule léčili, tak ten je naprosto v pořádku. Děkuji, Lenka B.


8. 3. 2013 Dobrý den Báro, jsem ráda, že už je Vám lépe. Celou dobu, kdy k Vám jezdím, mě napadalo, že na Vás další a další pacienti chrlí své problémy a otvírají Vám své 13, komnaty a Vy se jistě musíte do nich vciťovat, jinak byste mohla sotva pomoci. Musí to být náročné, někdy i depresivní. Mějte se zatím Báro hezky, jsem ráda, že nás budete léčit dál. Hanka.


1. 3. 2013 Vážená paní Mašková, musím se Vám svěřit, že jsem s údivem zjistila, že se mi naprosto upravil menstruační cyklus. Nejprve jsem si myslela, že je to náhoda. Ale nebyla. Od svých třinácti let, kdy jsem začala mít cyklus, do prosince minulého roku jsem menstruovala na zcela pravidelně po 29-30-31-32 dnech. A teď již třetí cyklus se dostavil přesně 28. den, skoro bych řekla že i ve stejnou hodinu.... Jiné vysvětlení než vliv homeopatie pro to prostě nemám. Tolik nového a těším se na konzultaci. S pozdravem a s díky Vendula Š.


18. 2. 2013 Vážená paní Mašková, po delší době Vás chci pozdravit a znovu poděkovat, že jsem měla možnost Vás poznat J Abyste měla zpětnou vazbu: od té doby, co jsem „prošla Vašima rukama“, je ze mne jiný člověk. Souhrnně bych to vyjádřila tak, že jsem došla vnitřního klidu J Nezabývám se minulostí, myslím na prožívání přítomnosti a když myslím na budoucnost, maluji si ji v nejlepších barvách – a ono se to plní J S úctou a pozdravem, Alena T.


16.2. 2013 Dobrý den, paní Mašková, nevím, co bych napsala, že je nového, jednou větou...jsem šťastná a zamilovaná do svého muže...:). Ivana J.


13.2.2013 Milá Báro, kdysi jsem bývala Vaší stálou klientkou, podařilo se mi v rámci homeoterapie zvládnout náročná životní témata (poruchu příjmu potravy, rozvod, seberealizaci v práci atd.). Nedávno mi začala nová etapa - mateřství - a ta s sebou přináší další otazníky - moje otázka je, zda- li byste byla ochotná mne případně touto životní etapou homeopaticky dále provázet. Děkuji Jana B.


4.2.2013 Krásný dobrý den paní Mašková, píšu protože mám potřebu vám dát vědět, že nám chybíte vy a vaše čarování a moc doufáme, že záměr vašeho osudu byl vám sdělit něco, co vás posune zase o kus dál v životní moudrosti a v praktikování homeopatie. Nikoliv vás od homeo odklonit ):-I To by mě teda docela pan osud naštval :-) Ne opravdu ..., doufám, že se vám daří líp a nerada bych vás stresovala prací, ale..... hrozně se na vás těšíme, protože jste poměrně zásadně přesměrovala náš život k lepšímu, moudřejšímu. Tak ať se vám dobře daří a vaše tělo má zas perfektní vibrace a vy jste v pohodě ;-) vaše Jarka Ch. s dcerami


23.1.2013 Dobrý den paní Maskova, odpocivejte, nabirejte silu, uzdravujte se, posílám energii a pozitivni myšlenky! ...nebo v případe ze by jste měla chuť, potrebu si nezávazné popovídat, ozvěte se jsem tu pro vas...tak jako jste vy byla v mých těžkých chvílích pro me ;) S pozdravem vaše Irena V.


Paní MAŠKOVÁ, přeji Vám, což si určitě zasloužíte, toho nejlepšího terapeuta - aby vše bylo lepší než je v současnosti. Budu Vám vždy vděčná za vše, co jste pro mě udělala a hlavně do nejbližší budoucnosti Vám přeji vše dobré. S díky L.K.


Dobrý den, Děkuji za informaci, a srdečně přeji brzké zotavení a nabrání nových sil do vaší úžasné práce…Martin


20.1.2013 Milá paní Mašková, přeji Vám, ať se podaří, co nejdříve, překonat nepříjemné období ve Vašem životě. Zároveň děkuji za to, co jste pro mě a mého syna doposud udělala. Budu Vám velmi držet palce a doufat, že se brzy setkáme. Radka


Dobrý den paní Mašková, pomáháte lidem, Vaše práce je posláním, tak to cítím a určitě stejně, jako každý člověk , který se na Vás obrátí s prosbou o pomoc. Jen, aby jste věděla, léčba našemu Kubíkovi pomáhá, děkujeme. Jsem moc ráda, že jsem Vás mohla poznat a mám k Vám plnou důvěru. Moc Vás zdravím Hanka F.


Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za všechnu péči, mé poslední testy na štítnou žlázu vyšly velmi dobře, už beru jen jednu tabletu týdně...Díky Vám jsem byla schopná přemýšlet o sobě, i za to Vám patří velký dík. Ludmila


16. 1. 2013 Dobrý večer, paní Mašková, držím palce, aby se vše urovnalo a moc děkuji za Vaši pomoc. Jsem Vám velice zavázána. Děkuji za vše.. Mějte se krásně, E.K.


16. 1. 2013 Dobrý den, Báro,to me moc mrzi cim si prochazite, ale je to dukaz toho v jakem nasazeni jste zila pro sve pacienty. Moc Vam za to dekuji. Co se tyce me lécby tak tam vlastne ani uz neni co lecit nebo posilovat. Diky Vam se mi podarilo po dvou letech otehotnet, mela jsem skvele tehotenstvi a porod beze strachu. Nikdo mi nechce verit, ze jsem se na nej dokonce tesila. Po te co mi praskla plodova voda tak jsem si jeste vyridila s telefonnim operatorem nastaveni meho noveho tarifu a model noveho telefonu a uklidnovala manzela, aby jel v klidu az pro me pojede. No a nase vymodlena holcicka je to nejkrasnejsi a nejhodnejsi miminko pod sluncem. Krasne prospiva, vubec nebreci a dela nam obrovskou radost. Dokonce jsem uz ve fazi, kdy se chystam na dalsi tehotenske testy. Nejake naznaky mam, ale vim, ze pravdepodobnost, ze bych otehotnela takhle brzy po porodu a za plneho kojeni je mala :-) Posilam Vam par fotek, aby jste videla za jaky zazrak jste se zaslouzila :-) Mockrat dekujeme a prejeme naplneni Vasi krasne duse klidem..A posilam Vám par fotek nasi pozitivni dcery :-) Martina W.


20.12. 2012 Dobrý den paní Mašková, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši dosavadní léčbu, a v příloze posílám fotku naší malé princezny, která si nás vybrala i díky Vám. Katka O.


11. 12.... zdá se , že dlouhá etapa trápení s dcerou je za mnou. Jasně, že to mezi nami není žadná idylka, ale akceptuji to, netrápí mně to tolik a mám víc pochopení. Protože se neshody týkají moji malé vnučky, tak doufám, že všechno, co zvladla ji posílí do budoucna. Anna V.


9.12. 2012...ráda bych Vám napsala zprávičku o synovi,i na kterého jsme se ptali ve školce.Podle slov učitelky je syn ve školce spokojený,také se kamarádí s ostatními dětmi,to znamená že se neizoluje,myslím si že se tedy zlepšil. Děkujeme, Monika H.


23. 11. 2012 Dobrý den paní Mašková, píšu Vám proto, že Vám musím moc poděkovat. Cítím se mnohem líp a to řekla bych trvale ode dne, kdy jsem užila první dávku. Jsou tam samozřejmě výkyvy, ale už ani jednou jsem se od té doby necítila tak na dně jako předtím. Spím jako dudek a NEMÁM DEPRESIVNÍ MYŠLENKY! Všechno se mění a já koukám a sleduji. Kéž to dotáhneme do vítězného konce. Pomáháte mně a tím pádem i mým dětem a to Vám nikdy nezapomenu. Děkuji! Přeju Vám krásný den a jak je venku, nevadí, Vy máte sluníčko v sobě:) M.A.


Dobrý den, paní Mašková, proběhly u mě některé změny a i reakce na homeopatické léky. Asi to zřejmě ovlivněno užíváním léku Chlórum. Byla jsem na kontrole u pana doktora, který mi znovu vyšetřil konečník. Bála jsem se, jestli se můj stav nezhoršil, ale byla jsem moc mile překvapená, když mi řekl, že nyní mám konečník v naprostém pořádku, úplně bez nálezu a že mi nyní nemůže doporučit žádnou léčbu. Dal mi jen nějaké léky na zpevnění cév. Minulý rok jsem ještě měla hemoroidy I. st. a trhlinky. Veronika T.


16. 10. 2012 Paní Mašková, tak hlásím další změny v mojí léčbě :)...v práci si neberu servítky, a na ty, co mám "pifku", tak to ode mne už asi všichni slyšeli pěkně od plic..uff..a hlavně..vůbec z toho nemám nějak extra zvlášť špatný pocit, protože to co říkám mám podložené a oni ví, že mám pravdu...ale je fakt, že takhle otevřeně jsem to nikdy neřekla...

Ale mám ještě jeden bezva poznatek :)...a co teď já mohu posuzovat, tak bych řekla, že se s manželem k sobě teď tak nějak víc "máme" :)...je v našem vztahu víc úsměvů a hezkých chvil než předtím...:) děkujůůůů :) Ivana J.


Dobrý den paní Mašková, blíží se moje návštěva u Vás... Musím přiznat, že jsem posledně u Vás dostala neon a argon. Neon jsem měla a cítila jsem se po něm skvěle, Marta V.


5. 10. Paní Mašková zdravím Vás, mám výbornou náladu, pořád povídám, směju se a užívám života ;))))..Ale teď vážně proč píšu :)..Manžela jsem včera „naťukla“ s tou léčbou a je svolný, že prý to rád sní…tak jestli budete tak hodná a buď jestli mi ty léky pošlete poštou a nebo to necháme až na ten listopad až se k Vám pojedu ukázat…nechám to na Vás :). Ivana J.


5. 10. Dobrý den, nalistovala jsem Vaše stránky a hned píšu, protože jsem úplně dojatá ze všech těch příběhů a možností homeopatie. Našla jsem se taky a už víte, jak to jde u nás dobře kupředu. A.K.


4.10. Můj příběh pokračuje a všechno bych Vám to napsala do mailu. Protože... DOKAZALA JSEM TO... Po letech jsme se s dcerou začaly sbližovat, napsala sama, že bychom nemeli být na sebe naštvané a že mně má rada. I tak to bude těžké.Musím ríct, že ziju víc podle sebe a při problémech se vždycky snažím hledat "správné" řešení, Snažím se zachovat správně. A.V.


3. 10. 2012...ještě k synovi, je jako vyměněný, úplné sluníčko, roztomilý, usíná ve své postýlce, přes den si hraje, nevzteká se. Po Sulphuru sice neměl žádné kožní projevy, ale měl dva velmi plačtivé dny, pořád křičel a byl mrzutý, brečel až záchvatovitě, další den u prarodičů smutně plakal, až mu tekly slzy. Nnyí je to v pořádku, je velmi spokojený a já taky :-) . Velmi Vám děkuji za dosavadní léčbu...Kateřina W.


2.10. 2012 Mladší dceři Silicea určitě pomohla. Začala první třídu,což jejímu nízkému sebevědomí dosti prospělo-připadá si větší,dospělejší,cennější. Irena Č.


2. 10. 2012... syn moc rekce neměl,jinak svědění se objevuje pořád, ale je to oproti loňskému roku mnohem lepší. ekzém má na rukách a občas na očních víčkách, jinde se neobjevuje. kůže je klidnější a lépe se hojí. M.K.


27.9. 2012 Vážená paní Mašková! Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za to pro mne až zázračné vyléčení vyrážky. Představte si celé léto jsem mohla být i na sluníčku, dokonce si občas dát i skleničku červeného vínka aniž bych se do rána osypalaJ ani voda v bazénu na zahrádce mi nevadila. Vážně skvělé. Eva N.


8.9. 2012...Je možný, že mám tak dobrou náladu, aniž bych ještě s homeopatií začala :)? Asi máte dar i jako člověk, který dává lidem naději a je příjemný i po písmenkách :)...Ivana J.


30.8. 2012 Paní inženýrko, já žiju, já žiju a už nikdy nevyšumím..já ty hnusný stavy přežil..teď mám křídla a lítám a budu lítat díky vám..Vy jste mě zachránila a dala novej život..nikdy nezapomenu! Ještě dneska ráno jsem byl na umření po tom třetím ředění..a najednou se to z minuty na minutu zlomilo..nemůžu tomu uvěřit! ale to byly stavy odporný..Najednou je život úpně jinej, krásnej, Petr Ž.


24. 8. 2012 Dobry den, pani Maskova, hlasim sa Vam s novou spravou, som tehotna, momentalne v 7. tyzdni tehotenstva. Zuzana F.


20. 8. 2012 Dobrý den paní Mašková, Jiříkův otok oka po štípnutí včelou jsme zvládli, stačilo podání jedné dávky Apis mel., už v pondělí večer bylo vidět zlepšení, ve středu jen nepatrné známky po otoku. Nyní nám vyvstalo toto: šlo by alespoň trochu pomoci mu překonat strach z braní krve pomocí homeopatik? Vím, že po delší homeopatické léčbě bychom k tomu měli dospět přirozeně. Omlouvám se, že Vás zase obtěžuju s prosbou o radu, ale velmi Vám věřím. A. H.


27. 7. 2012 Dobrý den paní Mašková. Píšu ohledně léčby mojí dcery Katky. Léčíme její pravou bradavku. Před měsícem jsme dobrali vaše homeopatika. Potom jsme dávali kapky na vyčištění organismu takže jsem se neozvala. V současné době má bradavku o něco lepší z horní části. Už se jí loupe o něco méně ,ale stále se to opakuje. Prosím o další postup. Děkuji W.


13. 7. 2012 Dobrý den paní Mašková, děkuji za Vaše další instrukce ohledně pokračování léčby. Co se týká syna, je vše v pořádku, sluneční alegie se neobjevila, spíš měl hodně suchou pokožku asi z bazénů na dovolené, měla jsem obavu aby to nepřešlo zase v atopický ekzém, ale zvládli jsme to důkladným promazáním. Děkuji za další odpověď a zaslání léků. S pozdravem, Květa H.


10. 7. 2012 Milá Báro, vím, že už mě léky, které jsem užila podrží nad vodou, budu se na Vás moc těšit, jste takový ostrůvek v moři, Hanka


5. 7. 2012 Dobrý den, ráda bych pokračovala, syn je klidnější, již nekrční tolik nos a ani pusu, ale ráda bych ještě pokračovala, aby se u něho v dalších letech opravdu nic neprojevilo. děkuji moc, Martina H.


2. 7. 2012 Dobrý den, rád bych poprosil o zaslání dalšího léku.Po předchozím léku cítím opět částečnou úlevu,i když po třetím ředění které jsem vzal minulý týden je mi občas zle po těle i na duši.S pozdravem David


1.7. 2012 Dobrý den, Honzík se v poslední době ode mě trochu odpoutal nebo spíš rozdělil se mezi mě a manžela, dokonce už říkal, že se budeme střídat u něj s uspáváním a jednou už se nechal uspat manželem a spal i s ním celou noc. Taky nám slibuje, že už se nebojí, a že bude spát sám J, jen k tomu ještě nedošlo. S pozdravem, Eva M.


23. 6. 2012 Dobrý den paní Mašková, co se týká sluneční alergie u Ondry, tak letos zatím na slunci moc nebyl, snažím se ho vždy namazat, párkrát se objevila trošku vyrážka, ale jen lokálně, menší plocha, a nerozvinulo se to po celém tělo jako dříve před začátkem léčby, tak to je pozitivní. U mě zatím na sluníčku dobrý, je fakt že se poctivě namažu, ale vypadá to že alergie zmizela. Jaký tedy navrhujete další postup léčby? Děkuji za zprávu, Květa H.


15. 6. 2012 Paní Mašková, posílám pozdrav z Vysočiny do Prahy a dovolím si vám zahlásit svůj zdravotní stav a požádat vás o pokračování v léčbě.Po užití první dávky léku se stal zázrak, a to doslova – veškeré nepříjemné svědění kůže do rána zmizelo a již se neobjevilo.Fakticky ještě jednou díky za odstranění té vyrážky. Takhle v pohodě jsem byla jen v těhotenství a v době kojení. Jak jsem se s tím trápila před tím a doktoři zkoušeli ´vše možné a pak řekli, že už nevědí a ať zkusím otěhotnět, to prý někdy pomůže. Děkuji za váš čas a ochotu mi pomoci, Eva N.


11. 6. 2012 Dobrý večer,paní Mašková, poslední lék od Vás dcerce určitě prospěl,hlavně její žárlivosti. Děkuji Vám, I.Č.


9.6. 2012...moc děkuji za zaslaná homeopatika, paní Mašková, 2 týdny před porodem jsem se cítila opravdu skvěle, Renata Š.


8. 6. 2012 Dobrý den,paní Mašková,posílám zprávu o Pavlínce. Pávlínce moc pomohlo Aconitum. Od I.ředění se u nás neobjevilo na noc téma smrti a možného jejího úmrtí. Asi 1x jsme na to téma narazili v hovoru a má spíše respekt,než panický strach. Jsem s výsledkem velmi spokojená. Řekla bych,že je celkově veselejší,lépe chápe,sama dělá docela inteligentní vtipy-což přičítám tomu,že jí panická hrůza ze smrti přestala blokovat všechny vstupy i výstupy z mozku :-) děkuji a moc Vás zdravím,doufám,že u Vás vše OK :-) I.Č.


6. 6. 2012 Milá paní inženýrko, musím Vám ještě stručně napsat poslední vývoj situace. Jak jsem si minulý týden u Vás stěžovala, že to nejsem úplně já a že mě to těhotenství trochu proměnilo, tak se to zničehonic (a nečekaně) úplně srovnalo. Když jsme se viděly, měla jsem poslední dávku homeopatického léku teprve čerstvě v sobě, ale teď po týdnu začínám cítit účinky. Celých těch posledních osm těhotných měsíců jsem se necítila tak ve své kůži, jako teď. Dokonce mám pocit, jako bych byla "méně těhotná", než dřív - jako bych se mohla trochu normálněji hýbat, lépe se mi spí - i se mi příjemněji docela obyčejně leží. Doufám, že to vydrží až do porodu! A dívala jsem se na Vaše updatované stránky a opravdu klobouk dolů před Vašimi úspěchy. Velmi mě těší, že jsem v rukou tak vynikajícího odborníka.:) Srdečně zdraví Zuzana K.


5. 6. 2012 Dobrý den paní Mašková, už mám dobrané od Vás všechny homeopatické léky, které jste mi posledně poslala.
Měla bych tedy přijet na kontrolu, ale změnila se u mě situace. Jsem těhotná, momentálně mezi 7-8. týdnem a jsem v pracovní neschopnosti. Takže bych mohla přijet, ale pokud je možné provédst ještě jednu kolzultaci po mailu? S pozdravem Klára B.


3. 6. 2012 Dobrý večer paní Mašková, omlouvám se, že se na vás obracím ve Vašem volném čase. Potřebovala bych poradit, jak postupovat. Mám za sebou 1.ředění posledního léku od Vás a zítra bych měla přejít podle Vašich instrukcí ke třetímu ředění. Mezi tím se mi však nedostavila menstruace a dnes jsem si dělala dva různé těhotenské testy, oba s pozitivním výsledkem. Je tedy možné, že jsem těhotná. Pokud tomu tak je, je těhotenství na začátku. Je vhodné abych pokračovala od zítřka s užíváním třetího ředění? Předem děkuji za Váš čas i odpověď. Hezký večer, Vendula K.


30. 5. 2012 Dobrý den pí Mašková, chtěla jsem Vám napsat, že po prvním léku od Vás se mi daří dobře, zatím vnímám pouze pozitivní efekt. Chtěla jsem Vás poprosit, jestli byste vzala na léčení i mého manžela, myslím, že před otěhotněním je lepší, aby to absolvovali otec i matka. Manžel souhlasí, ačkoliv má k homeopatii rezervovaný přístup, ale myslím, že až to zkusí, tak to bude v pohodě. Děkuji, Pavla S.


22. 5. 2012 Dobrý den, paní Mašková, v pátek jsem vzala homeopatický lék od Vás. Do půl hodiny jsem měla migrénu, že jsem myslela, že se zblázním. Zvracela jsem, vlnil se mi obraz, nešlo dělat nic. Přešlo to během 3 hodin, jako když utne. Pak se mi spustila rýma, po pár hodinách zase přešla. No a od té doby je mi úplně jinak - lehce. Srším výbornou náladou a dnes se dostavila menstruace, konečně v termínu 28. den. Žádné křeče, žádné návaly horka, žádné bušení srdce, žádné pocení, žádné deprese. Je to úžasné, díky. Radka Ž.


19. 5. 2012 Dobrý den paní Mašková :). Chci Vám napsat, že se cítím velmi dobře, i když moje váha se nějak výrazně nezměnila, ale já to už vnímám jinak. Homeopatie mi hodně posilnila moji mysl a já se ted cítím silnější a odvážnější, dělám co jsem dříve nemohla nebo nechtěla dělat. Cítím se dobře:) Chtěla bych si dát ted chvíli pauzu, nevím jak dlouho...
Kdyby se objevil nějaký problém určitě bych Vám napsala. Zatím Vám moc děkuji za všechen čas, který jste mi věnovala :)
S pozdravem Veronika


19. 5. 2012...Jinak mně se vylepšila činnost štítné žlázy - dle poslední kontroly -:) , těším se na další spolupráci...Hanka


14. 5. 2012 ...synovi se daří dobře, pusinku již křiví mnohem méně a i před spaním se přestal potit, tak snad bude lépe...Martina


10. 5. 2012 Dobrý den, paní inženýrko, po léku (Bromum arsenicosum), který jste mi naordinovala se cítím lépe. Po první dávce se situace mírně zhoršila, po druhé dávce je situace vesměs vždy ještě o něco horší. Poté nastává pomalé zlepšení.
S pozdravem Petr


10. 5. 2012 Vážená paní Mašková, tak co se týče prvního homeopatického léků, tak bych řekla, že mi pomohl, trochu mě uklidnil, už tak "nelítám", nechci stačit za každou cenu všechno, taky už tolik nic neřeším a nepřemýšlím nad tím, co jsem měla říct, co jsem neřekla atd. Zatím děkuji, E.Ch..


7. 5. 2012 ...po podani posledniho homeopatickeho leku jsem zaznamenal urcite psychicke uvolneni, nepodstatne veci jsem neresil, mel jsem lepsi schopnost zamerit se na veci podstatne a zbytek nechat plynout, mit kousek radosti ze zivota. Konecne jsem uskutecnil nekolik vyletu, ktere jsem roky planoval a nikdy pro to nebyl "vhodny cas", a dalsi odkladane plany...Michal


7. 5. 2012 Dobrý den, paní Mašková, leky od Vas u nás v rodině navodily krásnou atmosféru klidu a vnitřní pohody. Jaroslava


5. 5. 2012 Paní Mašková, určitě se ozvu!! a ještě jednou moc moc děkuji, byla s Vámi příjemná spolupráce. M.N.


4. 5. 2012 Dobrý den paní Mašková, myslím, že mi Vaše léčba opravdu pomohla a moc za to v tuto chvíli děkuji!!!! Ozvala bych se na podzim, abychom si domluvily nový termín. je to možné? M.N.


3. 5. 2012 ...syn se stává otevřenějším-zpívá, vypráví mi děj příběhu z knížky nebo televize ...Martina


30. 4. 2012 ...Nevim, jak dalece by bylo nutne se videt, uvedomuji si, ze od naseho setkani uplynul nejaky cas, ale citim se opravdu dobre. R.Č.


30. 4. 2012 Dobry den, pisem len narychlo. Mam sa celkom dobre vramci moznosti. Snazim sa veci brat s lahkostou ale nie vzdy sa mi to dari. V konecnom dosledku ale moje prejavy nie su uz take sebaznicujuce a dlhodobo trvajuce ako v minulosti. To teda nie. Eva


27. 4. 2012 ...moc Vas zdravim a jsem velmi rada, ze jsme se setkaly. Vojtuv ekzem se lepsi a nejenom ekzem, ale zda se mi, ze je nejaky spokojenejsi a vyrovnanejsi a tim padem i ja :-). Postupuji dle Vasich doporuceni. Kdyz vidim Vojtikovy pokroky, tak bych se i ja rada stala Vasim pacientem - myslite, ze bychom tu konzultaci 30. 5. mohly rozsirit i na moji osobu? Radka


26. 4. 2012 Dobrý večer, Opět se hlásíme s Baruskou o radu. Natrium jsme zvládly s velkými potížemi ( zhoršení tiku bylo opravdu výrazne), Nicméně další ataka angíny se nám zatím vyhnula. Tak trosku s manželem doufáme, ze už z toho Baruska pomalu odrusta (jak bylo popsáno v odborné literatuře...).Přesto bychom radi doprojeli léčbu linie angin, abychom měli v tomto směru "čisté svědomí". Lenka


24. 4. 2012 ...Jsem ráda, že jsem Vás včera zase po delsí době viděla, a mohla si s Vámi popovídat. Vždycky u Vás načerpám dobrou náladu a optimismus. Věra


23. 4. 2012 Dobrý den. Paní Mašková, musím konstatovat, že poslední stížnost na bolest hlavy u dcery (alespoň podle mých záznamů) byla na konci února. I ty pupínky takřka ustoupily. M.J.


20. 4. 2012 Dobrý večer,právě jsem se probrala několika "příběhy" a zjistila jsem,jak velký záběr homeopatie má.Potěšilo mě i to ,že se dají momentální stavy i následná léčba douhodobě konzultovat. Takže děkuji už dopředu. Myslím,že Vámi zvolené kalium je dobrá volba - jsem tedy dost zvědavá na výsledky a budu se snažit vše poctivě zaznamenávat. H.K.


20. 4. 2012 Dobrý den, Báro,jen Vám chci napsat dvě věci. Jednak Brom se asi pěkně chytil - sobotu jsem celou probrečela, ale byl to takový ulévný pláč. A za druhé jsem byla na gastroskopii kvůli tomu břichu. Sice už se to dost zlepšilo, ale protože to trvá dlouho tak dlouho, tak jsem to chtěla absolvovat pro klid duše, abych nic nepodcenila. Vyšetření dopadlo naprosto v pořádku, tak jsem si moc oddychla. Včera jsem si vzala další dávku homeo, tak uvidíme, co to přinese :-).Jana


13. 4. 2012 ...Jinak na Vás často myslím. Se sépií je život radostný a plný energie. Nejraději bych ji užívala stále :-). Marta V.


11. 4. 2012 Pani Mašková, k dcerce: připomínám,že měla roční odklad první třídy pro extrémní stydlivost,vyhublost a celkovou nekondici. Silicea jí moc pomohla,v souvislosti s ní začala lépe jíst i prospívat. Děkuji Vám...I.Č.


8. 4. 2012 Dobrý den, byla jsem na dalším ultrazvuku (9. týden) a vše je v pořádku,za což jsem moc ráda. Objednali mě za dva týdny na krev a potom už na velký ultrazvuk. Dále jsem byla na kontrolním odběru kvůli štítné žláze, na který chodím vždy jednou za rok k obvodní doktorce. Hodnoty jsou v normě, takže jsem také moc ráda. Kateřina O.


5. 4. 2012 Dobrý den paní Mašková, chtěla jsem se zeptat, jestli by k Vám někdy mohl přijít můj kolega z práce. Jinak Vám musím říct, že mi je dobře a opary také nemám. Děkuji O.


24. 3. 2012 Dobry den, Barboro, neco se, ale deje, mam druhy den zpozdenou menstruaci a dva pozitivni tehotenske testy (pokud to teda neni jeste odezva z hormonalni stimulace), vim, ze je jeste velice brzy se radovat, kazdopadne je mozne, ze jsem tehotna a budu doufat, ze to tak vydrzi i nadale ;) Martina


22. 3 2012 Dobrý den paní Mašková, v tuto chvíli vypadá Adámkův ekzem úplně nejlépe, jak kdy vypadal. Ještě je trochu znát, ale ráda bych počkala ještě nějaký čas, až účinek léku "doběhne". Pokud se to zhorší, ozvu se, ale doufám, že to už bude dobré. Hezký den, Lenka


18. 3. 2012 Dobrý večer, doužívala jsem vámi zaslané léky, zase jsem měla hrozný strach o dětí, o nás, byla jsem agresivní, měla jsem virózu, ale to nemuselo souviset s léky. Celkově se cítím lépe. Prosím o další zpracování mého případu, děkuji, Monika S.


15. 3. 2012 ...Chtěla bych připsat u dcery, kde jsem psala jenom co jí kde píchlo :) , že se celkově vylepšila, je radostná, v porovnání s Vánocema je v pohodě, ono to asi nevyzní, když píšu samý negativa. Druhá dcera, manžel i já si myslím, že jsme na tom podstatně lépe . To jsem chtěla připsat, protože to asi vyznělo moc pesimisticky. :) Hana


Dobrý den paní Mašková, nejdříve bych Vám chtěla říct, že mně už nějak nebylo zase dobře od střev, měla jsem průjem a trošku pobolívalo břicho a když jsem si vzala ta nová homeopatika, tak se mě během 3 dnů udělalo dobře a nemám vůbec průjem. Tak jsem strašně šťastná a doufám, že to vydrží hodně dlouho. Marie


12. 3. 2012 Dobrý den, paní Mašková, týden po poslední dávce Kália, tzn. 3.ředění, mám pocit, že se stal zázrak! Dceří se skoro nic, nezhoršilo, naopak kůže se začala krásně hojit, i ty mokvavé boláky na lýtkách. Je ještě suchá, ale skoro nic ji ani v noci nesvědí!!! Kamila


10. 3. 2012 Dobrý den, paní Mašková, ještě se chci omluvit --- nevím, jsou-li i ostatní Vaši pacienti někdy podobní, jako já, ale uvědomuji si, že Vám vždy píšu /nebo volám/, když mám nějakou krizi nebo bolístku. Promiňte, že Vás tím vlastně obtěžuji. Ono je mi v tu chvíli většinou jasné, že neuděláte abraka-dabra, aby se u mě vše vyvíjelo super ---ale mi už pomůže to, že Vám napíšu, A pak samozřejmě taky to, že mi vždycky hned odpovíte – a obvykle jde o povzbuzení. Takže se zároveň omlouvám a také za to děkuji. Myslím, že jste v současné době jediný člověk, který o mně ví skoro všechno --- věci, které jsem Vám napsala, jsem vlastně takhle dohromady nikomu neřekla. Pokud něco vědí kamarádky a něco třeba zas manžel, tak ale nikdo o mně nemá tak ucelený obraz jako Vy. Jsem vděčná, že jsem Vám tak všechno mohla napsat. Věra


6. 3. 2012 Dobrý den, rád bych Vás požádal o nový lék. Po minulém léku u mně opět nastala úleva, zároveň před zhruba měsícem se k nám vrátila kniha Petera Chappella Homeopatická samoléčba. Po tom, co jsem si znovu přečetl některé části jsem schopen lépe pojmenovat svoje duševní pochody. David


5. 3. 2012 Dobrý den, ozývám se Vám po dobrání homeopatik a měsíční pauze. Situace je u mne uspokojivá, dokonce jsem po celou zimu neprodělala žádná nachlazení ani rýmu - to bylo letos poprvé. Jediné co mne trápí je únava, ale mám hodně povinností a práce, takže to má své opodstatnění.Chtěla bych Vás poprosit o další léčbu zaměřenou na posílení organismu a imunity. Stavy úzkosti již mívám méně častěji. S pozdravem Monika S.


1. 3. 2012 Dobrý den, p. Mašková, myslím, že jsem celkově klidnější, ten divný vztah mezi dcerou a námi snad toleruji. Nejsem z toho tak vzteklá a už to tolik nebolí. Taky si myslím, že uvažuju a rozhoduju se víc rozumem a víc se ovládám. Ale i tak je toho ještě dost, co potřebuju řešit. Mám jako vždy s léky zpoždění, ale pořád postupuju a budu pokračovat. Moc Vás zdravím, přeju pohodu a zdraví Anna V.


26. 2. 2012 Dobrý den, paní Mašková, syn po homeopatickém léků - v současné době se zdá uvolněnější. Akné se trochu zlepšilo. Chronické občasné hlasité smrkání jsem již cca tři týdny neslyšel. Zdá se být pohodový, vyrovnaný. Prozatím vymizelo jeho občasné silné smrkání. S pozdravem Milan J.


17. 2. 2012 Dobrý den, paní Mašková. Nejprve Vám chci poděkovat , že jste si na mě udělala v prosinci čas na emailovou konzultaci, opravdu jste mě zachránila. Chtěla bych Vás požádat o další takovou konzultaci pro mě a následně o termín na další konzultaci osobní. Nyní mé rekace na poslední homeopatika: po a během užívání C potence jsem měla pocit, že ze mě spadla nějaká tíha, břemeno a psychicky se mi ulevilo, měla jsem pocit, že už nemusím jen přežívat do dalšího dne, ale že den přináší i radosti a péče o syna není jen maraton ale přináší i hezké věci. Při užívání 1. ředění jsem 3.den měla pocit fyzického zhoršení, zhoršení bolestí a pohyblivosti, ale od 4. dne, nastala neskutečná úleva na fyzické úrovni. přestaly mě bolet téměř všechny velké klouby - kotník, paty, 1 rameno, druhé mě přastalo skoro bolet a bez problémů už zvednu ruku nad hlavu, což předtím nešlo. U kolen také zázrak, témeř přestaly bolet, ráno jsem schopná normálně sejít schody. Předem Vám moc děkuji Tereza Č.


15. 2. 2012 Dobrý den, paní Mašková, Já jsem si homeopatika vzala hned v sobotu ráno - díky za ně. Bohužel jsem shodou okolností v pátek dostala od své gynekoložky i antiseptické globule na tu mykózu, takže nevím, co nakonec zabralo :-). Doufám, že obojí, protože je to myslím o dost lepší :-). Mějte se hezky. Jitka Ch.


13. 2. 2012 Dobry den, Zatim jsme bez ataky anginy. Mockrat dekujeme za pomoc. Hezky den a hodne zdravi preji Lenka a Barca P.


12. 2. 2012 Dobrý den! Tak pomalu dobírám 3. ředění. Nitrooční tlak je v normě. Tak zatím díky! Dáša N.


9. 2. 2012 Dobrý den, slíbila jsem, že se ozvu po kontrole na endokrinologii. Podle lékařky se krevní testy dále lepší a znovu mi snížila léky. Ve zprávě se dokonce objevilo slovo "konečně" :) Po druhé dávce jsem měla konečně po měsících chuť se usmívat na cizí lidi na ulici. Děkuji Ludmila K.


7. 2. 2012 Dobry den pani Maskova, opet se po delsi dobe ozyvam - Terezka - po po dani homeopatik nebyla videt zadna prima reakce, ale postupne se ji zlepsil sluch a pokud zrovna nema nejakou rymu, tak uz ani moc nechrape. Rymu uz nema stabilne, jako vloni, ale vzdy jen par dni, jen po ranu je zahlenena kazdy den. Takze se zda, ze se to zlepsilo. Eva M.


6. 2. 2012 Dobrý den Báro, Moc Vás prosím o nějaké termíny, kdy bychom mohli přijet na další konzultaci. S pozdravem a poděkováním Hanka...Těším se na Vás, jste sluníčko.


2. 2. 2012 Dobrý den paní Mašková. Cítím se celkem dobře a jsem Vám moc vděčná za skoro rok péče. Moc jste mi pomohla a určitě se s Vámi ještě spojím, protože vždy je co řešit a zdokonalovat (léčit). Přeji Vám hodně zdraví a pohody v tomto roce a zůstávám s milým pozdravem Ludmila D, PS: Odevzdávám pozdrav i od dcery Ivety.


31. 1. 2012 Dobrý den paní Mašková. Mám se dobře.Přibrala jsem 2 kg. Jde to pomalu, ale já už se necítím tak malá a bezmocná, tak mi to, že jsem hubená nevadí tolik jako předtím. Celkově se cítím lépe. Chci pokračovat protože ještě je co napravovat. Určitě se ozvu. Veronika L.


17. 1. 2012 Dobrý den, paní Mašková, v roce 2010 jsem u Vás byla na první konzultaci ohledně početí miminka. Vše se pak podařilo, ale vlivem mnoha okolností jsem již další konzultaci neobjednala. Moc se omlouvám, jestli jsem Vám tím způsobila nějaké nepříjemnosti. V současné době se cítím dobře, ale mám na Vás velikou prosbu. Mohla bych prosím místo sebe, pokud jste mě ještě nevyřadila ze své evidence, přihlásit manžela. Již řadu let ho trápí vyrážka a na kožním léčí pouze důsledek, nikoliv příčinu. Ani alergologie mu nic nového nezjistila. Velice ho to psychicky ubíjí. Samozřejmě pochopím, pokud již máte plno, ale pokud by se u Vás našlo jedno místo, byla bych Vám moc vděčná. Děkuji za Váš čas a přeji hodně štěstí...Hana B.


14. 1. 2012 Dobrý den paní Mašková, ozývám se po skončení léčby syna. Ekzem na koleni se velice zlepšil. Už tam nemá žádnou zhrublou ani suchou kůži. Pouze pod kůží je stále vidět červený flek. Už to není zásadní, ale přesto bych dále ráda pokračovala v léčbě, aby to bylo dokončené. Děkuji a přeji hezký den...Lenka B.


11. 1. 2012 Paní Mašková, syn určirě potřebuje podpořit psychiku.Jsem také ráda,že začátek první třídy zvládá dobře-čekala jsem vzhledem k jeho motorické poruše potíže se psaním,ale psaní mu po počátečních problémech nyní jde,hezky i čte,tak mám radost.Určitě na tom má zásluhu i léčba homeopatiky. Ivana V.


2. 1. 2012 Dobrý den, dobrala jsem vámi zaslaná homeopatika. Fyzicky se cítím dobře. Jinak si i partner všiml zlepšení, že bývám veselejší než dřív. Přeji všechno dobré v roce 2012. Monika S.


29. 12. 2011 Dobrý den, Báro, výsledky mých krevních testů na štítnou žlázu jsou dobré! Vše v normě, hladina protilátek klesla, takže moje štítná žláza je v pořádku :-) Moc děkuju, protože je to i Vaše zásluha :-) Milena J.


12. 12. 2011 Hezký den, paní Mašková, můj původní problém - špinění před menstruací se v podstatě dokonale srovnal a poslední menstruace byla i mnohem méně bolestivá než ty předchozí....Tereza P.


10. 12. 2011 Dobrý den, ve čtvrtek jsem byla na kontrole s čočkami a oči se skutečně nezhoršily, takže nepotřebuji silnější dioptrie. Mám velkou radost! Lenka C.


25. 11. 2011 Dobrý den,paní Mašková, trefila jste se mi přesně do homeopatického pocitu o Káje. Párkrát jsem ji Siliceu taky dala,ale jak nepracuji s těmi vyššími ředěními, tak jsme se nikdy asi nedostaly do té hloubky,kde by měla působit.Myslím,že to bude dobrá volba. Děkuji Irena Č.


14. 11. 2011 Dobrý den, k Evicce: Nechci to zakriknout, ale uz se krasne napije u me v naruci - moc si to uzivam, a ani neni nutne abychom byli doma, klidne se alespon na zizen napije i v restauraci. Traveni je celkem dobre, uz nejsou nutne ani probioticke kapky...Eva M.


10. 11. 2011 Dobrý den, tak paní doktorka z endokrinologie byla od toho fiaska s radiojodem poprvé opatrně optimistická. Krevní testy v pořádku nejsou, ale viděla tam důvod snížit mi dvoje léky. Jedny mi zatím nikdy nesnížila, druhé (důležitější) už se snižovat pokoušela, ale pokaždé mi je musela zase zvýšit. Také mi prodloužila kontrolu ze dvou měsíců na tři. Na ultrazvuku potvrdili, že se štítná žláza stále zmenšuje. Na testech jsem byla den po užití druhé dávky homeopatika. Na kontrolu mám jít začátkem února. Hezký den. Ludmila K.


8. 11.2011 Vážená paní Mašková, děkuji za pokračování léčby nás všech. K sobě bych ještě napsala, dneska přišly výsledky krve a hodnoty hormonů št. žl. mám v normě, ale mám zvýšené protilátky proti št. žl., což mám ale už 7 let.Ctěla jsem vám říct, že před 14 dny jsem na tom byla stejně špatně jako tehdy před 7 lety, ale tehdy mě tabletama srovnaly až za 3-4 měsíce, což teď si úplně odporuje, jelikož krev po 14 dnech je kromě těch protilátek v pořádku. Teď je mi podstatně lépe, i ta psychika je teď ale lepší.Jinak k manželovi- ten udělal ohromné pokroky- psychicky v pohodě, lepší vztah k otci, a přestal kouřit normální cigarety a kouří elektronickou cigaretu, to po té silné viroze teď naposledy.Ještě jednou děkuji H.V.


3. 11. 2011 Dobrý den, paní Mašková, naše reakce: rychlý konec všech obtíží Opět nějaké psychické zklidnění, více elánu, jsem více nad věcí. Niky přestala brečet u mytí vlásků a sama mytí vyžaduje Na stolici chodí celkem pravidelně obden Ve školce spokojená . Byli jsme s Nikolkou v bazénu, jezdila po klouzačkách, začala plavat jen s rukávky - pro nás velký úspěch Bazén jsme museli zopakovat, Niky jezdí na velkém tobogánu!!! Dále jsme byli na bobové dráze, myslela jsem, že bude mít strach, ale na vše se nyní těší a do všeho jde - i já. Celkově jsme spokojení, Renata


1. 11. 2011 Dobrý den p. Mašková, vím, že mám u Vás termín 15. listopadu, myslím na to a přijdu. Ted se začínám cítit moc dobře, konečně asi po dvou měsících. Dcera mi dává zabrat, ale už se tolik nezlobím. Jsem celkově klidnější a hlavně dokážu se víc projevit před rodinou, nestydím se tolik za svoje emoce a nedostatečnosti.Pořád nestíhám svoje homeopatické léky tak rychle, jak bych měla, ale pořád pokračuju přesně podle návodu a nic nevynechávám, i když se zpožděním. Přeju Vám hodně zdraví A.V.


29. 10. 2011 Vážená paní Mašková, srdečně vás zdravím a děkuji za pomoc při úspěšném vyléčení mých bolestí celého těla, tedy kloubů i svalů, které klasická medicína neuměla. Ještě jedou mnohokrát děkuji za Vaši pomoc. Srdečně zdraví Alena N.


20. 10. 2011 Dobrý den, Barboro, moc Vám děkuji, že jste mi vyšla vstříc (i s tak časným termínem). Vážím si toho i Vás za to, jak dokážete lidem pomoci. Přeji Vám, ať se Vám stále daří jako doposud a mějte se hezky. Díky. Leona S.


18. 10. 2011 Dobrý den, moc Vám děkuji za pomoc se střevy (vypadá to už delší dobu dobře) Michala Ch.


2. 10. 2011 Dobrý večer, paní Mašková,, ráda bych se zeptala, jak dále s léčbou, 3 měsíce jsou za námi, dobrala jsem všechna léčiva, která jste mi předepsala, probíhaly u mě různé stavy, fyzicky jsem na tom dobře, imunita se obnovila...Můj syn Kryštof se taky léčí u vás, ekzém se mu po prvních lécích jakoby zhoršil a pak zmizel, zdá se mi, že i to napětí momentálně není, takže dobrý...Děkuji za odpověď a případnou další medikaci Gabriela O.


2. 10. 2011 Dobrý den paní Mašková, s konzultací počítám a rád dorazím. Cítím se docela fajn, pokud byste tedy termín potřebovala pro někoho jiného, můžu k vám dorazit i později, pokud to bude nějaký termín během tohoto měsíce. Jinak platí zmíněný termín. Chtěla jste ještě vědět moje pocity pro další léčbu. Celkově musím říci, že jste mi minule hodně pomohla. Neřeším v podstatě vůbec to, že jsem sám. ...Karel Š.


19. 9. 2011 Vážená paní Mašková, slíbila jsem,že se po dovolených ozvu, tak píšu, jak to s námi vypadá. Honzík už je kompletně bez plíny, zvládáme vše na toaletu, stihl to 2 dny před nástupem do školky.Tak to je první dobrá zpráva. Nástup do školky bez problémů, naopak překvapil, že se tam těší, v šatně už pospíchá do třídy a ani mi neřekne "Ahoj"!. Začíná se ode mě odpoutávat.Takže teď je to v pořádku. Spíš to nesu těžce já, pro mě je to velká změna a musím se s tím vyrovnat :-).
Mockrát Vám děkuji za dosavadní léčbu, věřím, že na tom máte zásluhu :-). Pokud bude nějaký problém, ozvu se. Přeji hezký den. Eva M.


13. 9. 2011 Dobrý den paní Mašková, měla jsem se Vám ozvat tak nějak v této době. Mohla bych s dalším lékem chvíli počkat? Pak bych se Vám ozvala, ted nevím kdy, ale i přes všechno utrpění, které ve mně vyvolávají léky cítím, že to jde dobrým směrem. Děkuji za všechno, V.


9. 9. 2011 Dobrý den paní Mašková, již delší dobu se vám chystám napsat informace o průběhu léčby ucha. Nejprve jsem si myslela, že to proběhne zcela bez komplikací - až jsem si říkala jak jsem už imunní :-). Ovšem po druhé dávce to přišlo : potíže jako při chřipce a bolest pravého ucha. Otekla mi POUZE pravá část celého krku, ale až k ramenu. Ucho bylo hodně citlivé a bolelo, ale k doktorovi jsem nešla. "Ustála" jsem to pomocí manželových ušních kapek pro potápěče. Potíže a bolesti odezněly ještě před aplikací 3. dávky. Od té doby je klid, takže věřím, že to bude v pořádku. Přeji Vám vše dobré, hodně zdraví a velmi děkuji. S pozdravem, V. T.


8. 9. 2011 Dobrý den paní Mašková, chtěla bych se s Vámi domluvit na termínu schůzky. Ty léky co mi dáváte mi pomohli docela hodně. Léta jsem měla problémy se světlem. Musela jsem po úraze nosit čepici a černé brýle aby mne nebolela hlava. A tento rok se mi to upravilo tak, že můžu mít pouze brýle a jsem v pohodě, když tedyx necvítí slunko až moc. Šárka H.


5. 9. 2011 Milá paní Mašková, děkujeme za pomoc, Kačenka se narodila spontánně po odtoku plodové vody a na dvě zatlačení během jedné kontrakce byla venku i bez nástřihu. Cítím se naprosto v pořádku. Kateřina K.


26. 8. 2011 Dobrý den paní Mašková, ozývám se Vám ohledně stavu Pavlínky.Dá se říct,že celé prázdniny byla v pohodě. Jen velmi zřídka měla obavy,zda se jí po tom či onom skoku do vody,pádu,uhození aj.nemůže nic stát,ale dá se říct,že v tom nebylo nic patologického. V tomto směru nám homeopatie opravdu pomohla a já bych chtěla prohloubit tento účinek na maximum možného,pokud možno úplně vyléčit tuto její obsedantně kompulsivní neurozu a úzkosti. Začne škola,bude více pod tlakem,což na Pavlínku moc není. Jako perličku můžu uvést,že Luesinum,které jsem Páje ředila mi bylo líto vylít a tak jsem ta meziředění dala našemu papouškovi,který se též "z nervů" sebepoškozuje-trhá si peří. Celý týden se přestal škubat úplně a dodnes se škube výrazně méně :-) Děkuji předem a moc Vás zdravím. Irena Č.


15. 8. 2011 Dobry den, hlasime se opet po ukonceni lecby Mercurem iodatem. Posledni ataku melo Barce v cervnu, od te doby "drzi". Snad nam to jeste chvili vydrzi. Jak mame pokracovat dal. Predem dekujeme za stanoveni dalsi lecby. Hezky den preji Lenka a Barca P.


14. 8. 2011 Dobrý den paní Mašková, chtěl jsem vám poděkovat za výběr léku – nevadí mi jít do práce, tak jako dřív. I mám víc energie, což je fajn. Karel Š.


8. 8. 2011 Zdravím Vás paní Mašková, děkuji za vstřícnost i podporu. Cítím v kostech, že procházím přelomovým obdobím a že přes všechna úskalí se pomalu začíná blýskat na lepší časy... po zářijovém zákroku se ozvu a buď se uvidíme osobně nebo opět mailem. V mezidobí se mějte moc hezky. S pozdravem, Hana K.


3. 8. 2011 Milá paní inženýrko, než si vezmu pozítří další homeopatický lék, musím vám aspoň stručně napsat, jak dobře se cítím. Během těch žlučníkových záchvatů na calcarei jsem zhubla k šesti kilům, dnes už je to jedenáct a moje obava se nepotvrdila - nevrátilo se mi ani jediné. Cítím se líp a líp, lehčeji se hýbu, moje tělo objevuje pohyby, které léta nemohlo dělat - a nejen to. Vyházela jsem neskutečné peníze za kompletně nový šatník a vypadám o sto procent líp. Po letech, co jsem toužila po růžovém melíru, jsem zničehonic minulý týden zavolala do naprosto neznámého alternativního kadeřnictví, smluvila si expresní schůzku, včera mi to udělali a od té doby lituju jediné věci, totiž že jsem si těch proužků nenechala udělat dvakrát tolik. Stejně tak, to jste si asi všimla minule, jsem konečně pořídila brýle, které už několik let potřebuju a kterým jsem se vyhýbala - přitom mi to v nich sluší skoro víc než bez nich! S růžovým melírem a brýlemi se na sebe dívám do zrcadla a mám pocit, že vidím někoho, koho jsem kdysi dávno znala, ale kdo se mi na dlouhá léta někam schoval. A vrchol je, že dnes odpoledne jsem dokonce zničehonic dostala chuť sednout si za volant, což je věc, které jsem se několik let vyhýbala jako čert kříži a bála se jí. Nevím, co se to se mnou děje, ale tisíckrát to stálo za ty dva měsíce žlučníkových záchvatů. Doufám, že na sebe touhle radostnou tirádou nepřivolávám nějakou hrůzu, ale poté, co mě po třetím ředění homeopatického léku žlučník i zub jen občas malinko zabolel, už nemám strach. Zdraví Zuzana K.


1. 8. 2011...co je asi nejvíc markantní je dcera, která poslední dny spí a hlava jí nebolí, netočí, neomdlívá, ale abych to nezakřikla , a manžel, kterého skoro po 2 letech bolí šlapky už jenom málo, že po ránu nekulhá...Hana V.


29. 7. 2011 Paní Mašková, děkuji Vám za pomoc, cítím se nyní velmi dobře...Lucie K.


27. 7. 2011 Dobrý den paní Mašková, chci pokračovat v léčbě homeopatií. S homeopatii ale cítím, že se vše lepší, ne tak rychle ale určitě. Proto jsem se rozhodla zůstat s homeopatii až po zbytek svého života. S přestávkami samozřejmě. Každý problém léčený homeopatii se postupně rozplyne a člověk se začíná dívat na svět jinak. Napište co dál. S pozdravem Veronika :-)


14. 7. 2011 Dobrý den, děkuji vám za odpověď a jsem moc ráda, že jste naši Terezku vzala. Mám obrovskou radost. Mám pocit, že pravě Vy jste odpovědí na naše prosby a modlitby. Moc děkuji a těším se na setkání s vámi. Eva M.


11. 7. 2011 Dobrý den paní Mašková, děkuji Vám za odpověď. Ani nevíte, jak mě vždycky Vaše odpověď povzbudí a dobře naladí. Před těmi třemi lety /a pak ještě i nějakou dobu tu a tam/ mi bylo tak mizerně - jen jsem si přála, aby to krvácení, bolesti a deprese zmizely.To se Vám povedlo a já jsem za to moc vděčná. Jsem moc ráda, že jste na světě. Hezký den přeje Věrka Č.


8. 7. 2011 Dobrý den, paní Mašková, moc Vám děkuji za pomoc, moc jste mi pomohla. S pozdravem Hana S.


7. 7. 2011 Dobrý den, po minulém léku se mi opět o něco ulevilo,odcházel ze mě hlavně strach úzkost i vztek.Tyto cítím i dál i když ne už tak silně. S pozdravem David


5. 7. 2011 Dobrý den Baro, a ještě jeden malý zázrak, který jsme spolu v pátek probíraly. Po 5 letech jsem dostala menstruaci přesně na termín! Jupí:-)...Markéta


2. 7. 2011 Dobrý den, paní Mašková, nevím, jestli je to možné, ale začínám už po velmi krátké době pociťovat zklidnění. Proto bych vás ráda požádala o pomoc i pro mého syna, kterému je osm let. Děkuji za vše...Gabriela O.


22. 6. 2011 Dobrý den, musím vám aspoň stručně napsat, že z mého subjektivního hlediska nastal velký obrat. Po třetí lžičce homeopatického léku nejen že mě už žlučník nebolel, ale dokonce mi bylo ještě lépe - z předchozího dne jsem ho měla lehce podrážděný a po poslední lžičce 1. řed. se to úplně upravilo. Byla jsem už jen asi dva dny nesmírně unavená, ale jinak se cítím celkově lépe. Nicméně to hlavní je, že stojím zřejmě tváří v tvář hlavnímu zlu v mém životě, a tím je, pro mě naprosto překvapivě, závist. Vždycky jsem věděla, že jsem perfekcionistka, ale neuvědomovala jsem si, jak výrazně se můj perfekcionismus přelévá do obyčejné závisti. Je to samozřejmě na jednu stranu smutné, objevit u sebe tak zlou vlastnost, na druhou stranu je veká úleva konečně najít ten hlavní jed, kterým si člověk otravuje život. Skoro mám dokonce pocit, že právě samo odhalení tohoto klíčového motivu velmi zlepšilo můj zdravotní stav, tak doufám, že třetí ředění nepřinese ještě něco dalšího a hnusnějšího, doprovázeného zas nějakým bolavým záchvatem. Jsem vám nesmírně vděčná za to, jak vámi naordinovaná homeopatika popostrčila můj osobní růst. Srdečně zdraví Zuzana K.


19. 6. 2011 Dobrý den paní Mašková, chci Vám především poděkovat za pomoc. Léky jsem dobrala a cítím se dobře. Vlivy při čištění se projevily slabou chřipkou a především asi na bázi snů. Václava T.


10. 6. 2011...Díky moc za útěchu. :) Je fakt, že pokaždé, když odezní to nejhorší, mám pocit, že jsem se někam posunula, něco důležitého tematizovala a shodila si ze srdce nějaký balvan. To jenom uprostřed těch nejhorších reakcí člověk vždycky myslí hlavně na to, jestli to celé vůbec někam vede a kdy už to konečně skončí. :)...Zuzana K.


9. 6. 2011 Dobrý den, paní Mašková, zdravíme Vás s Lucinkou z Anglie. Vím, že maminka Vám za nás děkovala, nicméně ještě jednou děkujeme za léčbu, která byla úspěšná a děkujeme za další léky, které v pořádku došly...Těším se na shledání v létě a posílám foto Lucinky...Andrea J.


9. 6. 2011 Pěkný den, paní Mašková, cítím celkovou pohodu a úlevu, řeším situace s nadledem...Renata F.


8. 6. 2011 Dobry den pani Maskova, kobylka je s dychanim naprosto v poradku...Renata Š.


7. 6. 2011 Hezký den, paní Mašková, Honzík dobral léky, ekzém se neobjevil... Eva M.


7. 6. 2011 Dobrý den paní Mašková, co se týká mé alergie, mám období rozkvetlých trav. Letos přišlo léto o něco dříve. Celou dobu jsem měl klid, po letech jsem cítil, jak voní květy :-)). Jsem díky vám cca na 50% potíží ;-). Věřím, že vaše léčba je smysluplná, za což vám děkuji. Pokud budete chtít se mnou pokračovat, budu rád. Mějte se hezky a přeji pěkný den. Svatopluk M.


3. 5. 2011 Vážená paní Mašková, nejprve bych Vás ráda pozdravila obrázkem naší Lucinky, která se opravdu povedla :-))....a protože vše tak dobře dopadlo, moje dcera spolu s manželem projevili přání druhého dítěte, dokud je ještě čas. Andrejka mě požádala, zda bych Vás nekontaktovala a nepoprosila o další pomoc. Myslím, že by to rádi zkusili do konce tohoto roku. Budeme opravdu moc rádi, pokud budete ochotna jim opět pomoci.Děkuji za jakoukoli zprávu a srdečně Vás zdravím, Kateřina J.


3. 5. 2011 Dobrý den, pani Mašková, po užití posledního léku se cítím opět mnohem lépe. Dokonce jsem přibrala jedno kilo, což je u mne velký úspěch...Rozhodla jsem se pokračovat v léčbě homeopatií...Veronika L.


1. 5. 2011 Dobrý den, paní Mašková, před cca 2 lety jste mne léčila z chronických nemocí a moc jste mi pomohla. Dodnes jsem po zdravotní stránce v pořádku (zaťukávám), obtíže se mi už nevrátily a moc Vám za to děkuji... S pozdravem Kateřina V.


12. 4. 2011 Vážená paní Mašková,, píši Vám s odstupem skoro 3 let. Určitě si vzpomenete z korespondence viz níže, pomohla jste nám "zastavit" ekzém u dcerky. Chtěla jsem Vám po čase opět poděkovat a poslat zprávu, jak se nám daří. Píši Vám proto, že je z 98 % opravdu stále bez potíží a bez vyrážky. Občas se projeví pupínky do 1 cm, ale do 2 dnů zmizí. Stále tento skvělý stav přisuzuji Vám, a ještě jednou moc děkuji. Navíc v současné době jezdí dcerka se školou do plaveckého bazénu, kde dostává šoky chlorované vody a stále se nám daří bez potíží se plavání účastnit. Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů a ještě jednou bych Vám ráda moc poděkovala za pomoc. (stále Vás mám ale uloženou v kontaktech, nejsem si jistá obdobím puberty :-) :-) Jarmila J.


11. 4. 2011 Dobrý den, paní Mašková. Vaši nabídku emailových konzultací ráda přijímám. Léčba pod Vaším vedením je zatím natolik úspěšná, že kromě toho, že se mi od doby, co jsme spolu začaly ani na chvíli nevrátily problémy, kvůli kterým jsem Vás vyhledala, tak se nám, tak trochu nenaplánovaně, zadařilo a já jsem znovu těhotná :-) Takže se pomalu zase ladíme na příchod dalšího člena rodiny...Moc Vás zdravím a těším se Ivona R.


11. 4. 2011 Dobrý den, paní Mašková, tak se zas po čase hlásím :-). Mám se stále moc dobře a prožívám snad nejhezčí období v životě. Říkala jsem si ale, že bych Vás i přesto ráda navštívila i se synem. Mluvily jsme tehdy spolu o nějakých "resetovacích" homeopatikách pro něj. Taky mi kamarádka říkala, že se dětem dávají homeopatika při očkování - první dávku hexavakcíny máme za sebou, další nás čeká. A i já bych si možná taky něco vzala - pro harmonizaci před dalším těhotenstvím, doufejme třeba začátkem příštího roku :-)). Moc díky a zdravím...Jitka Ch.


9. 4. 2011 Dobry vecer, Baro, doufam, ze se Vam dari dobre :-)...Byla jsem po roce a pul na kontrole stitne zlazy, a je ted v poradku! Pripisuji to homeopatii a Vam, dekuji, na boj s alergii a astmatem se tesim :-) Katka F.


31.3. 2011 Dobry den, pani Maskova, zacala jsem znovu menstruovat-4 dny. Po vcerejsim vysetreni - cysty zmizely,dokonce se ukazal i levy vajecnik. Citim se vyborne,dokonce jsem zhubla:) s laskou, Petra


27. 3. 2011 Dobrý den, paní Mašková, chtěla bych Vás poprosit o další pokračování v léčbě. Nyní jsem 14 měsíců po porodu a stále se mi neobnovil menstruační cyklus. Je to zřejmě i tím, že mám stále dost velkou podváhu, ale chtěla bych zkusit nastartování menstruace homeopatiky. V mém případě se to již dvakrát povedlo, a tak doufám, že i nyní mi homeopatie pomůže. Moc děkuji a přeji hezký den. Veronika T.


15. 3. 2011 Dobrý den, moc děkuji za velice rychlou odpověď. V pátek jsem byla u svého gynekologa na kontrole a šla jsem tam s obavou, co se "zase" bude dít. Odcházela jsem s pocitem velké úlevy, protože veškerá vyšetření jsou v pořádku. Můj celkový dojem je, že mi homeopatika pomáhají a nejen po tělesné stránce. Proto bych nerada jakkoli Vaši léčbu narušila a jsem ráda, že Vás mám :-) Jarka S.


12. 3. 2011 Dobrý den, paní Mašková, před čtyřmi lety jsem byla u Vás s bradavicemi na ruce, kterých jsem měla po 7 letech opravdu požehnaně. Naordinovala jste mi pár kuliček a bradavice po dvou měsících navždy zmizely. Zpětně Vám moc děkuju a těším se na viděnou. Martina W.


26. 2. 2011 Co se týká ekzémku, tak musím napsat, že v místech, kde býval, má dcerka jen jizvičky po neštovicích...musím zaťukat, že se nevyskytuje, a modlím se, aby se již neobjevil...Jana S.


22. 2. 2011 Dobrý den paní Mašková, u Marušky pozorujeme menší chuť na sladké, dokonce i shodila (je to na ní vidět). Takže zatím bych další homeopatika nedávala, ozvala bych se vám, kdyby došlo k nějaké změně k horšímu. Lenka B.


10. 2. 2011 Dobrý den paní doktorko, dnes mi lékař sdělil, že jsem těhotná v 5 týdnu :-) (ještě nevím co si o tom myslet :-) Můžu užívat homeopatický lék který jste mi poslala? Děkuji a jsem s pozdravem, Zuzana


8. 2. 2011 Dobrý den,paní Mašková, ráda bych Vám napsala, jak se vyvíjí léčba u syna. Po první dávce homeopatického léku u něho došlo ke zlepšení matematických funkcí. Říkal, že ho baví čísla, chtěl počítat příklady. Po druhé dávce sám poprvé počítal od 1 do 100, což nikdy předtím neudělal. Počítal dokonce příklady typu 80-1 apod., což je na předškoláka docela výkon. Mějte se moc hezky, těším se na naše setkání Ivana V.


15. 1. 2011 Milá a vážená paní Mašková, s radostí Vám oznamuji, že se Andrejce a jejimu manzelovi narodila krásná holčička Lucie a předávám srdečný a vděčný pozdrav šťastných rodičů. Ještě jednou Vám za sebe, šťastnou babičku, moc děkuji a přeji vše dobré ve Vašem soukromém životě a Vaší smysluplné práci. Srdečně zdravím. Kateřina J.


5. 1. 2011 Dobré ráno, já děkuji Vám, za to všechno co pro lidi děláte :-) Opět se ozvu, zatím pěkné dny. K.


24. 12. 2010 Vážená paní Mašková, tento týden jsem se vrátila od dcery z Anglie, daří se jí velmi dobře a moc se těší na miminko. Díky Vám se ten zázrak uskutečnil a my všichni jsme Vám za něj velmi vděční. Až se miminko narodí, budete jedna z prvních, která se o tom dozví. Opravdu srdečně Vás zdravím a přeji vše dobré. Kateřina J.


19. 12. 2010 Dobry den, pani Maskova! Pro tuto chvili mam pocit, ze se nam podarilo na vsem zapracovat a ze jsme problem spolecne odstranily. Vim,ze je to dlouhodoby proces, ale myslim, ze jsme na dobre ceste. Pokud by se cokoliv zmenilo, zhorsilo, dam Vam vedet a znovu bychom Vas navstivily. Preji Vam hodne uspechu a at jste stastna! Rada jsem Vas poznala! Mejte se krasne a dekuji i za dcerku za peci! S pozdravem, Gabina P.


17. 12. 2010 Dobry den pani maskova. u nas doslo k rapidnimu zlepseni, ze syna je v podstate normalni klidne dite, se kterym se da domluvit. rekla bych, ze za posledni dva mesice doslo k nejvetsi zmene. v tomto ohledu asi neni nic, na co bych si stezovala. dekuji, martina S.


17. 12. 2010 Dobrý večer,Báro.Velice děkuji za odpověď,určitě bych chtěla v léčbě dcery pokračovat Vámi navrženým způsobem.Ještě jednou Vám velice děkuji. Dcera je v naprosté pohodě jak po zdravotní,tak po psychické stránce,a já jsem nesmírně šťastná. Krásné svátky,Báro.....


15. 12. 2010 Milá Báro,dnes je jeden z nejšťastnějších dnů v mém životě.Dcera byla minulý týden na krevních testech,dnes jsem volala na výsledky a paní doktorka mi řekla,že hodnoty jsou v naprostém pořádku,a aby dcera brala léky dál,tak jako dosud.Jenže dcera už je několik týdnů nebere vůbec.Takže to znamená,že je v pořádku a štítná žláza začala konečně po 6-ti letech fungovat tak,jak má!!!!Chtěla bych Vám za dceru strašně moc poděkovat,ani nevíte,co to pro mě znamená.Nic jsem si nepřála víc,než aby se uzdravila.Jsem Vám nesmírně vděčná.V lednu má dcera 18-té narozeniny a dnes dostala předčasný a nejkrásnější dárek,plakala štěstím.Teď bych se s Vámi chtěla ještě domluvit na další léčbě dcery,buďte tak moc hodná,a dejte mi vědět,jak budeme pokračovat,ještě jednou moc moc děkuji a budu čekat na odpověď.Letos budeme mít opravdu ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A ZE SRDCE JE PŘEJI I VÁM A CELÉ VAŠÍ RODINĚ.Zdraví Vás Jana.


9.12. 2010 Dobrý den, paní Mašková, posílám novější fotku našeho syna! Pro radost, jaké máte pěkné výsledky práce - všichni nám ho chválí, jak se povedl ;-))...Jitka


6.12. 2010 Dobry den, rád bych pokračoval v homeopatické léčbě kterou jsem u vás začal.Léčím se u vás se slinivkou kterou mám zatím v klidu,samozřejmě že dodržuji dietu ale o hodně jsem ji rozšířil a zatím vše v pořádku,dokonce jím syrové ovoce.Byl bych rád kdybychom pokračovali v započaté léčbě. Jiří B.


3. 12. 2010 Pani Maskova, mam pro Vas radostnou zpravu...narodila se nam dcerka, jsme obe zdrave a spokojene. Moc Vam dekuji za Vasi skvelou peci a pomoc a tesim se na nasi lednovou konzultaci. S pozdravem...Petra V.


3. 12. 2010 Dobrý den, paní Mašková, ráda bych Vám poděkovala za Vaše provázení a léčbu, oceňuji Vaše webové stránky, kde jsem našla spoustu informací a také literatura, kterou jste mi doporučila, je velmi inspirativní. Moc Vás zdravím a přeji vše dobré. Jana A.


2. 12. 2010 Dobrý den, paní Mašková, tak Vás srdečně zdravíme už jako rodina včetně našeho pokladu, Jakuba. Tak se teď hezky sžíváme a učíme se si vzájemně rozumět. Homeopatika beru dle instrukcí, takže už mám jen jednu dávku. Ještě jednou díky - za to naše štěstí vděčíme Vám :-))). Jitka


2.12. 2010 Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Syn se během posledního měsíce šíleně uklidnil, zlepšil, baví ho se učit, je takový vyrovnaný a klidný. Mám pocit, že tohle je ten syn, kterého chci mít. A proto se ptám, jestli je u něho ještě důležité v další léčbě z Vašeho hlediska pokračovat. Udělal teď ohromný skok v mých očích a já jsem s ním velice spokojená. Prosím poraďte, zda-li máme ještě dál pokračovat nebo, co by jste teď doporučovala. Určitě vše zabralo díky homeopatické léčbě. Jsem ráda, že na něho alespoň něco zabírá. Děkuji moc a podzimně zdravím. Jana B.


23.11.2010 Dobrý den paní Mašková, léčila jste mě a mého syna asi před 5 lety. Zasíla jste mi léky do Francie. Jednou jsme se u Vás stavovali v ordinaci. Jsou to asi 4 roky. Myslím, že mi i mému synovi léčba pomohla. Chtěla bych Vás poprosit, zda-li byste neléčila mého 1. syna, kterému je nyní 16 let a trpí dosti pocity méněcennosti. Budu ráda, když mi pomůžete s mým synem...Děkuji...Alice Č.


23.11.2010 Vážená paní Mašková, stalo se, že jsem překvapivě proti názorům doktorů spontánně otěhotněla! Zatím mám za sebou 3 měsíce a snažím se příliš nepropadat předčasně radosti, protože vím, co všechno se může stát, ale současně mám trochu naděje...Radka K.


22.11. 2010 Dobrý den, paní Mašková, děkuji za všechnu dosavadní léčbu. Jsem nějak míň nervní a nervózní a míň prý křičím na děti :-) Jana H.


22.11. 2010 Vážená paní Mašková, po lécích od Vas se mi velmi ulevilo...S pozdravem...Zuzana W.


19.11.2010 Vážená paní Mašková, před 3 měsíci jsem s vámi navázal korespondenční uzdravování homeopatií. Celkově musím napsat, že se jakoby probouzím ze zlého snu. Trpěl jsem pocity křivdy, byl jsem fixován v sobě samém a svých bolístkách a mstil jsem se manželce za matku atd. Prošel jsem hlubokým pochopením minulosti. Nyní bych rád pokračoval...Karel Z.


15. 11. 2010...Dobrý den Báro, trochu jsem se bala co ty homeopatika udelaji za reakci. sice lehka depka, ale ta myslim, ze nebyla z nich...uzasne co je, mam zas vnimavost a cit pro okoli jako pred deseti lety. skvely pocit. kdyz clovek vi, ze se muze zas 100% spolehnout na svou intuici...moc dekuji, Bara V.


14.11. 2010...Přijde mi to jako sen,před rokem bych nevěřila,že další Vánoce už budu trávit tak,jak jsem si ve skrytu duše strašně moc přála,zpátky v rodném městě.Mám teď spoustu energie a životní síly a není věc,o které bych pochybovala,že ji zvládnu.A s dcerou máme momentálně ten nejbálečnější vztah,jaký jsme kdy měly.Prostě super,ale jsou tu věci,které mě trochu trápí,o těch Vám v nejbližších dnech napíšu.Mějte se zatím moc krásně,brzy se ozvu,zdraví Vás Jana


9. 11. 2010 ...Nežádala bych Vás o to kdyby jsem si nebyla jistá, že homeopatie opravdu funguje. Cítím na sobě jako by se mi odestřela mysl, jsem bystřejší, už si neberu tak moc nějaké výtky apod. dokonce si připadám i vtipnější.....a lidé kolem mne se jenom diví :-) Zatím pěkný den. Zuzana K.


3. 11. 2010 Dobrý den pani Mašková, na úvod bych Vám chtěl poděkovat za Vaši pomoc, která přinesla štěstí do našeho života a letos jsme oslavili tři roky našeho malého syna. V současné době spolu s manželkou přemýšlíme o dalšímpřírůstku do naší rodiny a opět se nám nedaří tak učinit. Chtěl jsem Vás touto cestou požádat o možný termín konzultace na Vaší adrese. Věřím, že se nám opět podaří a budeme mít ještě více štěstí v životě. Děkuji a budeme se těšit na odpověď. S úctou David K.


2. 11. 2010 Dobrý den, paní Mašková, chtěla jsem se zeptat. Sam se během posledního měsíce šíleně uklidnil, zlepšil, baví ho se učit, je takový vyrovnaný a klidný. Mám pocit, že tohle je ten Sam, kterého chci mít. A proto se ptám, jestli je u něho ještě důležité v další léčbě z Vašeho hlediska pokračovat. Udělal teď ohromný skok v mých očích a já jsem s ním velice spokojená. Prosím poraďte, zda-li máme ještě dál pokračovat nebo, co by jste teď doporučovala. Měla bych k Vám přijít v pondělí, tak se právě ptám, zda-li je to ještě nutné. Děkuji moc a podzimně zdravím, Jana B.


24. 10. 2010 Dobrý den, po minulém léku u mě v pravém podkolení vystoupila bulka po C15,spojená s bolestí.Na úrovni psychiky došlo k úlevě a zároven k zvýraznění věcí hlouběji uložených.Rád bych Vás poprosil o další lék. Děkuji David S.


20. 10. 2010 Dobrý deň, pani Mašková, touto cestou sa Vám chcem poďakovať a podeliť sa s Vami o radostnú správu, že Ivka mala vyšetrenie krvi, čo sa týka štítnej žľazy v poriadku. Na kontrolnom vyšetrení bola 24.9. a všetky výsledky sú v poriadku. Tešíme sa, že liečba bola účinná a že Ivka nemusí brať lieky na ŠŽ. Tvár má lepšiu, dokonca bola dvakrát aj u kozmetičky, čo je u nej úspech :-) Zatiaľ Vám veľmi pekne ďakujem a obdivujem Vaše umenie a skúsenosti. ĎAKUJEM VÁM ZA VŠETKO, Eva K.


20. 10. 2010 Dobré ráno paní doktorko, chci Vám poděkovat, po poslední léčbě se cítím daleko lépe...Jsem veselejší, klidnější (dříve jsem nervovala kvůli každému nesmyslu), teď jsem schopná řešit věci v klidu a s rozvahou, ale zároveň se cítím sebevědoměji a nenechám si vše líbit, zároveň jsem schopná jednat věcně, ale zároveň vnímat druhou stranu :-) nevím jestli mi rozumíte :-) Úplně jsem přehodnotila vztah k mužům, dříve jsem si myslela, že je správné být "feministka" všechno zvládat jako muž, vydělávat stejné peníze jako muž, odmítala jsem, že žena se má o muže starat a pod. Stále tvrdím, že si má žena zachovat určitou samostatnost, ale podařilo se mi přijmout klasický model, kdy jsme dovolila partnerovi, aby se o mě staral a na druhou stranu pečuji já o něho, o domácnost a už tom nevidím nic podezřelého :-) Je příjemné mít oporu a umět ji využít. Začala jsem vzpomínat na dětství, bylo pěkné, ale i na situace, které se mi nějak vryly do paměti a zřejmě mě ovlivnili. Pleť se mi zlepšuji, beru ještě umělé léky, které teď pomalu vysazuji a jsem zvědavá, jestli měsíčky půjdou tak jak mají. Ekzém už se neukázal vůbec, doufám, že už je pryč napořád....Zuzana K.


13. 10. 2010 Dobrý den, paní Mašková, chtěla bych zatím odložit dalši kontrolní konzultaci - cítím se dobře, cestuji bez prášků a najednou to jde. Mám pocit, jako by si to všechno nějak sedlo, zklidnilo, uhladilo.I v osobním životě se cítím vyrovnanější, silnější. Moc děkuji za Vaši péči a kdybych měla časem nějaké problémy určitě se ozvu. Přeji vám krásné dny a hodně spokojených klientů ...Vladka Z.


14. 9. 2010 Dobrý den, paní Mašková, v pátek 10.9.2010 jsme byli s mužem na ultrazvuku a jsem těhotná s jedním plodem, 7 týden. Mějte se moc hezky a těším se na shledanou, Zuzana V.


31. 8. 2010: Milá paní Mašková, děkuju Vám za Vaši laskavost, vlídnost a citlivý přístup. Dlouho jsem hledala odpovědi na spoustu otázek, pročítala REGENERACI a jiné časopisy plné duchovna a různých léčebných směrů, navštívila nekolik léčitelů a kartářku. Jen jsem se v té spoustě rad a informací ztrácela. Nakonec jsem se dostala k homeopatii. Často mě ve vzteku napadlo, proč ne dřív. Teď už to vím. Nebyla jsem na to zralá a připravená. Cestou domů jsem si dneska uvědomila jaký kus cesty jsme já i ostatní členové rodiny za ty poslední skoro 4 roky urazili. Jak velké proměny v mé dušičce se postupně udály a jak moc to všechno bolelo. Budu moc ráda, pokud mě i mé blízké budete na té pouti ještě nějaký čas doprovázet. Mějte se moc krásně. Hana S.


27. 8. 2010: Pani Maskova v zapalu prace a bezproblemoveho stavu pesana jsem nebyla schopna doted odepsat . Pesan je momentalne bez potizi. Cca 14 dni zpet jsem si poridila kobylu, na kterou velice silne zarli, ale po zdravotni strance je naprosto v pohode. Packu ma klidnou, zanety usi nejsou. Vypada momentalne spokojene. Diky moc Renata Š.


26. 8. 2010: Dobrý den paní Mašková, moc Vás zdravím. Ráda bych Vám moc poděkovala za dosavadní pomoc. Mám skoro po ekzému a jsem hrozně šťastná. Jelikož na příští návštěvě u Vás už budu vdaná paní, ráda bych se s Vámi podělila o radost a posílám Vás alespoň elektronicky náhled našeho oznámení. Hezký zbytek léta. Pavlína D.


21. 8. 2010: Dobrý den, paní Mašková, mám na Vás jednu velkou prosbu o radu. Dříve jsem k Vám chodívala na konzultace, pak jsem se odstěhovala z Prahy zpět na Moravu a před dvěmi a půl měsíci se mi narodila dcera Eliška. Nyní to vypadá, že už se mi skoro vůbec netvoří mléko. Proto jsem si vzpomněla na Vás a chtěla bych Vás požádat o radu. Ráda na Vás vzpomínám, protože jste mi dříve opravdu hodně pomohla. Jen nevím, jestli máte dost času, vím, že jste měla "pacientů" hodně, a taky zda je to možné udělat takto na dálku. Hana Ch.


13. 8. 2010: Paní Mašková, rozhodl jsem se přistoupit na léčbu-pomoc a vývoj pomocí homeopatie s vaší pomocí. Podmínky respektuji. Prozatím jsem pochopil, že bych měl napsat stručně svůj osud s klíčovými body. Chtěl bych opravdu svou proměnu, která ostatně už začala. Chápu, že nezpracované zážitky dokážou a v mém případě už dokázaly dosti nemilé věci. Cítím, že jsem duch a duše oděná v lidském těle a že mým úkolem a milostí je vývoj, sebepoznání a růst. Už se na spolupráci s vámi moc těším, byť to bude via email, ale snad to nebude na škodu. Pokud máte hodně práce, nespěchám. Preferuji kvalitu a tah na branku. Cítí k vám důvěru a proto jsem si vás vybral. S pozdravem Karel Z.


4. 8. 2010: Paní Mašková, děkuji za váš mail. Vše ještě zvážím a pokud bych se rozhodl, ozval bych se. Homeopatii věřím, ale pouze ve s


26. 9. 2008 Od te doby, co jsem zacala brat homeopatika se citim mnohem lepe, i kdyz je mi jasne, ze ve velke mire tu hraje roli psychika. Pozitivni ucinky, ktere mi leky prinesly, prevysily negativni pruvodni jevy, ktere se objevovaly hlavne na zacatku (horecka atp.). Ale o tom si asi popovidame radeji ustne na kontrole:-) Mejte se moc hezky, preji Vam mnoho energie na zazraky, ktere delate:-) Vase vdecna pacientka I. K.


Dobrý den, paní Mašková, moc ráda a často na Vás vzpomínám, na Vaši laskavost a trpělivost...srdečně Vás zdraví M.P.


26. 8. 2008 ...Když jsem od Vás ráno odcházela, uvědomila jsem si legrační věc. Přicházela jsem k Vám před rokem s úporným ekzémem a teď mě už ani nenapadlo, abych o něm mluvila. Jednak se opravdu zlepšil (a změnil) a jednak ho v podstatě nevnímám. Řeším si mnohem důležitější věci a snad se to časem projeví i na té šlupce :-) Z.A.


5. 7. 2008 Dobrý den paní Mašková, dnes je to měsíc, co jsem dcerce podala poslední lék a situace je naprosto ideální. Nikde po tělíčku nemá ani stopu po ekzemu. Chci Vám moc poděkovat za Vaši pomoc. Děkuji Vám i za doporučení knihy Homeopatická samoléčba - zajímavé a poučné čtení...L.B.


Zdravím Vás, ráda bych se u Vás opět objednala. Jinak se mám čím dál líp, díky homeopatii a Vám. Š.Š.


Vážená paní Mašková, nejprve Vám chci moc poděkovat za homeopatický lék, který jste mi dala. Cítím se mnohem lépe a šťastnější...J.Ch.


4. 7. 2008 Dobrý den paní Mašková. Stále jsem překvapená a nadšená jak homeopatická léčba na mě pusobí,mám pocit,že se změnil muj "vnitřní svět",sleduji své reakce,pohledy na určité situace,myšlenky a někdy mě připadá,že jsem se uplně změnila..nikdy před tím jsem se podobně necítila a i přes pochybnosti,které někdy přijdou,třeba že je to vše jen na chvíli,nebo že až lék přestane pusobit bude vše jak dřív,přesto tyhle myšlenky dokážu vypustit a věřit,že vše je na správné cestě..R.V.


...Celkově se cítím lépe, jsem silnější a vyrovnanější. Posílám srdečný pozdrav a za všechno tisíckrát děkuju, protože jste mě naučila znovu žít a radovat se ze života. H.K.


...Mám se poměrně dobře, léky se mnou zas pěkně cvičí, ale je to velká očista. Cítím o dost víc energie a vůbec je mi lépe. K.C.


...Jinak se stává ze mě jiný člověk, mám více smyslu pro humor, více se doma nasmějeme, ráno když vstanu mám radost, že jsem na světě a těším se na to, co dobrého mi přinese den, obdivuji krásná rána, kdy vychází slunce a když jedu do práce autobusem, již v duchu nenadávám na lidi a nenávist ke světu, která mě stravovala je ta tam. Se zvědavostí lidi pozoruji a v duchu si říkám ta má hezké šaty, ten má dobrácký kukuč a více se na lidi kolem usmívám jen tak. J.V.


30. 10. 2007 Považuji homeopatii za velmi progresivní a účinnou metodu, doteď mi v mém trápení nic tak nepomohlo jak Vy a homeopatie, samozřejmě i mé odhodlání. M.


30. 7. 2007 Dobrý den paní Mašková, chtěla bych Vám moc poděkovat, můj zdravotní stav se výrazně zlepšil, cítím se o mnoho lépe. Velmi ráda bych s Vámi pokračovala v další léčbě. V.H.


2. 3. 2007 Dobry den, pani Maskova! Posilam par zprav co se tyce tech vysetreni, ktera jsem ted podstoupila... Podle rozboru krve mam vsechno v normalu (dokonce i zelezo a stitnou zlazu!! samozrejme jsem citila, ze je mi po homeopaticke lecbe lip, ale mam radost, ze to dokonce i doktori uznali), moc zdravim a tesim se navidenou. Kristyna


2. 2. 2007 Vždycky jste mi byla oporou a všem známým Vás doporučuji :-) Jana S.


6. 1. 2007 A nyní dovolte největší díky díky za Vás a za Vaši práci v klasické homeopatii, která mi pomohla spolu s Vámi k úspěšnému porození mého syna. Je to ten největší zázrak na světě - nový život a já jsem opravdu moc šťastná - A.


17.11. 2006 Dobrý den paní Mašková, opět se Vám po delší době ozývám s prosbou o další "injekci". Jinak bych Vám chtěla strašně moc poděkovat, za to že vůbec jste, protože to, co se mnou homeopatie udělala, to je prostě nádhera a zázrak,opravdu zázrak. Moc děkuju. Hanka


6. 11. 2006 Je pravda, že se nejen psychicky, ale i fyzicky cítím stále lépe, i když to má občas výkyvy, ale ty jak jsem z IT i ze stránek yahoo a jiných ve světě nastudovala, k homeopatické léčbě patří,měním sebe i své myšlení a věřím, že s Vaší pomocí vše zvládnu, když se ohlédnu, bylo toho ve mě "nastřádáno" docela dost :-))) Děkuji Blanka


5. 4. 2006 Dobrý den, omlouvám se, že se ozývám až nyní. Chci Vám moc poděkovat, situace se po využívání homeopatik mnohonásobně zlepšila (i když následné reakce bezprostředně po podání byly děsivé, byla jsem strašná fúrie), na roli matky jsem si již přivykla, jen někdy mě to někdy zase chytne, ale to je asi normální. Jana


Dobrý den, vážená paní inženýrko, nejprve prosím přijměte upřimné poděkování a hlubokou poklonu před Vaším umem. V prosinci jsem se na Vás obrátila o pomoc, zaslala jste mě 3 homeopatické léky. Po třech měsících se cítím super? slabé slovo!!!!! Sice občas ještě není vše 100%, ale co jsem si ničila celý život potřebuje čas a píli dát do pořádku, ale rozdíl je přiznám se nečekaný. Věřila jsem Vám i homeopatii, ale osobní zkušenost tak významná je nad všechna doporučení...Blanka


Moc bych si přála, aby tyto naše problémy vzaly už nějaký konec, i když teď už vím, že slovo "konec" je strašně relativní :-). Takže ještě jednou díky, velmi jste mi pomohla, a nejspíš si to ani neuvědomujete, ale setkání s Vámi pro mě znamenalo velkou pomoc hlavně po psych. stránce. Přeji Vám vše dobré, ať se daří! P.
Vazena pani Maskova, pisi Vam po delsi dobe, jelikoz jsem chtela pockat po zkonceni lecby zda muj stav zustane stalym, ci se zmeni....prve rade bych Vam chtela ze srdce podekovat za zlepseni meho zdravotniho stavu. Musim ale po vsem rici, ze se opravdu citim o 80% lepe, jsem stastna,ze jsem u Vas byla. Byla bych rada, zda mate dotazy, otazky, prosim napiste mi, zda mate jeste nejaky napad....poradte mi prosim jak dal. Dekuji Vam laskave. Budu se tesit na Vasi brzkou odpoved, V.

...Ale myslím si, že mi to zatím hodně pomohlo, méně pláču, ale ty krize byly hrozné. Moc se mi ulevilo. Děkuji Vám...


1. 7. 2005...také jsem vám ani včera nepoděkovala za vaši pomoc, co se týče špatných zpráv tak to vás nezapomenu zásobit nikdy:-) a ty dobré si člověk nechává pro sebe a bere je jako samozřejmost. Zrovna včera jsem vzpomínala na dobu podzimu 2004 kdy jsem se k vám rozhodla jít, kdy jsem cítila že když nepomůžete vy, tak rovnou pořádnej psychiatr jak jsem byla vyčerpaná. Když se ohlédnu tak mám fakt husí kuži jak mi nebylo dobře po duši. Ted, i když mám splíny, nálady i hysterie je mi vlastně dobře a jsem spokojená ze sebou i svým životem, jsem ráda že si šlapu tu svoji cestu a tolik mne nedojímá co si myslí ostatní a nezajímá kam se kdo žene aby udržel krok ze společností a tím co se od něj tzv. očekává. No mohla bych psát dlouho,... Ještě poslední věc. Když jsem byla u vás poprvé tak jste mi dodala odvahu si vyřešit vztahy s otcem. Nikdy jsem ho nepoznala ani jako miminko nikdy jsme se nestýkali. Už se vídáme. Nejde o to, zda to je mezi námi idealní vztah, ale o to, že jsem ho zkontaktovala. Aspon jsem si ulehčila hlavu od věčného idealizování a démonizování něčeho co pro mě nemělo jméno...Ještě jednou díky moc za nás všechny, L.

Dneska nad tím přemýšlím celý den a (přestože jsem vám to už psala) cítím opravdu velikou vděčnost za to, že jsem potkala v životě lidi, kteří mě dokázali tak strašně moc pomoci. Bez vás všech bych to určitě nezvládla. Vy jste, paní Mašková, opravdu úžasný človíček s čistou duší a srdcem na dlani, který dokáže člověku dát naději a pomoci mu překonat ta těžká období. A takových lidí na světě moc není. To mi věřte. Jsem opravdu moc ráda, že jsem Vás potkala a přála bych Vám ze srdce, abyste i Vy v tuto chvíli našla toho správného "pomocníka" a byla zase šťastná a usměvavá. Moc Vám držím palce a myslím na Vás, ještě jednou diky za všechno...Jitka

Mejte se moc hezky a tesim se na schuzku. Homeopatie je opravdu uzasna. S uctou Zdenka

Přeji Vám krásné dny. Děkuji a ještě jednou děkuji. Jitka


19. 6. Pani Maskova, predem moc diky za leky, ktere pro mamku poslete. A za Vas cas straveny s nami.Mejte se hezky. A jeste jednou, za vse moc a moc diky
Dobrý den, posílám dvě potěšující zprávy: Po třech a půl měsíci jsem se opět mohla radovat z menstruace a včera jsem se dověděla poslední výsledky z endokrinologie a je to v pořádku (měla jsem od dubna polykat 1 prášek denně, ale nebrala jsem ho). Dobrý den, děkuji za další podporu, rady i léky. Je mi opravdu líp. S pozdravem Eva ...cítím se zdravotně dobře, s bolestmi hlavy je to velký pokrok a starosti si pokud možno nyní nepřipouštím. Děkuji!


24. 5. Dobrý den paní Mašková, M. se za posledních cca 15 dnů, tedy od naší poslední návštěvy u vás počůrala pouze 1x. Tak doufám, že nastal zlom.Nechci to zakřiknout, tak klepu na dřevo. Zase napíšu, tak za 2 týdny. Zatím se mějte hezky. S pozdravem I. Po Vaši léčbě jsem udělala na sobě kus práce, začala jsem se věnovat meditaci a zajímat se o všecho duchovní. Jen díky Vám jsem prožila spoustu slunečných a krásných dní a jsem Vám za to strašně moc vděčná a moc Vám děkuji. Ještě mě trápí strach a úzkost, ale už ne tak jako dřiv. H. Dobrý večer Barunko, ráda pro Vás něco udělám, Vy jste mi v hodně směrech otevřela oči a já jsem Vám za to neskutečně moc vděčná a ráda to oplatím zpět. Krásný večer L. Milá paní Mašková, ani nevíte, jak mne potěšila Vaše odpověď. Myslím, že jste velice pracovně vytížena, přesto nepovažujete odpověď pro neznámou osobu za zbytečnou. To mi jen potvrzuje můj pocit, že jsem opravdu narazila na lidi, kteří pomohou ještě dřív, než začnou léčit. Ještě jsme spolu nebyly v kontaktu a již teď můžu říct - děkuji. Děkuji za naději a kontakt na paní doktorku z Brna. Máte podíl na tom, že můžu říct, je tu ještě možnost... a mít z toho dobrý pocit. Po několika měsících, kdy hledám, zkouším, cítím se líp, ale vzápětí mě můj problém sráží dolů, jsou vaše stránky živou vodou. Nejenom tou šancí, ale hlavně odlišným přístupem. Nebudu Vám svými slovy ubírat Váš čas, a Vám přeji pěkný den. A.


17. 5. Vazena pani Maskova, rada bych Vam popsala prubeh lecby: Behem uzivani homeopatickeho leku asi uprostred jsem mela docela krizi, citila jsem se psychicky spatne. Mela jsem velmi obavy o zdravi, navsteva u gynekolozky mi moc nedodala. Nyni po ukonceni brani 3.redeni se citim daleko lepe. Veci vidim vice optimisticky, myslim, ze vsechno dobre dopadne. Mam pocit, ze mam silu venovat se i svemu rustu v profesi, dostala jsem do toho chut a tim padem vidim vychodisko ze zavisle situace. Docela dostavam jasno, co vlastne chci a znovu se zacinam orientovat. Mam pocit,ze veci nejsou tak zle, jak to clovek vidi,vse je otazka casu a s odstupem pak ty situace vnimam jinak. I kdyz pri vzpomince na nektere udalosti smutek trva, ale jiz to neni zoufalstvi a snazim se tak nejak s tim vyrovnat. Rekla bych, ze se mi vraci rozum a trochu snad nadhled nad nektere veci. V posledni dobe me take neboli tak casto hlava, coz tedy musim poradne zaklepat do dreva. A pokud me boli, neni to jiz tak hrozne, da se to utlumit normalnimi leky, menstruace se take jakoby zklidnila, neni to tak dlouhe a silne. Da se rici, ze se nyni celkove citim dobre a tesim se na veci pristi. Verim pevne, ze vsechno bude dobre. Moc Vam dekuji, pani Maskova! Preji Vam hezky den.


S. Vážená paní inženýrko, chtěla bych Vám poděkovat za N. i za sebe. N. už u Vás byla naposledy a její ekzém, v době poslední návštěvy u Vás výrazně zlepšený, se stabilizoval na přijatelné úrovni. Já sama jsem podle Vašeho dopoučení brala 3 homeopatické léky a poté jsem absolvovala kontrolní vyšetření u své gynekoložky. Viróza zmizela, další kontrola za 4 měsíce. Slíbila jsem Vám, že zapíšu příznaky či změny, které se během léčby homeopatiky vyskytnou, ale ono vpodstatě nebylo co zaznamenávat. S pozdravem M. Zdravime pi. Maskovou: Dobrý den paní Mašková, po delší době se opět hlásíme z Opavy :) Měli jsme teď docela hektické období, jelikož jsme organizovali naši svatbu. Jsme rádi, že vše dopadlo podle našich představ... Těhotenství probíhá zatím bez problémů a cítím se dobře. Oba s manželem se moc na miminko těšíme. Bude to zároveň první vnouče, takže tím žije celá rodina...Zatím se mějte moc hezky, já se zase ozvu...Zdraví R. Milá paní Mašková, zapomněla jsem Vám říct, že manžel ukončil několik vztahů s lidmi, kteří ho využívali, (byl hrozně obětavý, teď mi řekl, že se na ně může vykašlat, protože tím akorát ztrácí čas, který by měl být se mnou...)No koukala jsem na něj jako blázen, protože jsem mu to vždycky říkala, že ho jen využívají a on to předtím nechtěl slyšet. Děkuji za všechno, mám pocit, že náš vztah se díky Vám hodně změnil. Moc děkuji...M.


20. 4. 2005 Milá paní Mašková, děkuji Vám za vše co jste pro mě udělala, Mějte se krásně a nasledanou F. Paní Mašková, s velkým zájmem čtu na internetu stránky http://www.klasickahomeopatie.cz/. Velmi souzním s názory tam uvedenými. Možná proto, že se snažím poctivě přicházet na kloub mým vlastním potížím. Hledám, pátrám ve víře, že vše je způsobeno našimi reakcemi, strachem, potlačenými emocemi a přijatými dohodami či vzory druhých lidí. Něco v člověku se jakoby probouzí, něco, co chce a důrazně na to upozorňuje být léčen, zbavován falešných představ a plánů, a nalézt sebe sama uprostřed všeho toho zmatku, co lidé z nevědomosti či zlého úmyslu natropí. Tato moje cesta mi přináší často utrpení, strádání při hledání, mučivé zakoušení velmi nepříjemných pocitů a emocí, které jakoby tnou do živého a způsobují i dočasné změny v chování mého okolí. Občas to se mnou docela otřese, ale pak je zase klid a můj pocit, že jdu správným směrem. Chtěl bych Vám vyjádřit svůj obdiv nad tím, že v současném světě, plném lživých reklam, televizní a jiné hypnózy se snažíte pojmenovávat skutečné příčiny nemocí. Já za sebe bych k tomu dodal, že příčinou je také, a jistě nejen, mylné přesvědčení člověka o svém vlastním původu, o svých vnitřních uzpůsobeních a možnostech a o oddělenosti na úrovni velmi jemné, duševní či duchovní. A tato pomýlená prvotní pohnutka s sebou nese koloběh strádání do doby, než člověk je donucen se tímto zabývat a hledat. Moc bych si přál se s Vámi setkat, třeba jako "pacient", neboť stále mám co k řešení, i když mi život postupně odkrývá karty a já sebe spatřuji se všemi ctnostmi i, dosud pyšně ukazovanými a také potlačovanými, nectnostmi. Myslím si, že jediným měřítkem, etalonem, je lidský duch, ono tajemné, nespatřené a velmi jemné Já tam někde velmi hluboko, které se postupně ujme vlády nad svými hrubšími obaly a způsobí, snad, změny k lepšímu. Vím také od sebe, že k tomu máme zdatné pomocníky, kteří však nikdy neporuší svobodnou vůli člověka. Přeji Vám pěkný den a hodně sil a uspokojení s Vaší prací...K.


...Predem Vam opet dekuji za odpoved a diky ze jste a delate co delate. G. Paní Mašková, myslím, že za spostu věcí vděčíme homeopatii a tím pádem i Vám......věřím, že se ještě setkáme....:-) Mějte se zatím moc a moc krásně, užívejte si jara a pokud budete mít chuť a náladu, napište také pár slov...S láskou Dana


6.4. Milá paní Mašková, moc zdravím a děkuji: - za kontrolu jak syna tak i moji - za termín pro dceru, který potvrzuji tímto - za vše co pro nás všechny děláte - za to, že jste!!!!! Mějte se jen a jen krásně!!!! B.


...+! byla jsem na endokrinologii, kde mám výborné výsledky - zdravá, ale léky po nějakou dobu mi chce mudr. ještě nechat... moc za nás všechny děkuji, a mějte se co nejlépe, L.


5.4. Milá paní Mašková, moc vás zdravím a přeju všechno nejlepší. Už se mi to pomalu blíží, termín porodu mám na 12. 4. a musím říct, že to fakt proběhlo (zatím) bez problémů. Jsem určitě také víc v pohodě, protože mám vás jako psychickou podporu, prostě to vědomí, že tam jste a že nám určitě v nejhorším pomůžete (i v nejlepším). Mějte se hezky. S.


Vážená paní Mašková, po Vaší léčbě jsem minulý rok otěhotněla, a teď mám zdravého, skoro 4měsíčního chlapečka, moc Vám děkuji...S.


14.2. Dobrý den, paní Mašková, touto cestou Vám mnohokrát děkuji za všechno, co jste pro mě VY a homeopatie udělala. Ještě jednou díky moc, J.


14.1.2005 Dobry den pani Maskova, chtela bych Vam poprat uspesny rok 2005, jak po profesni, tak i soukrome strance. Take bych Vam chtela podekovat, protoze jsem tehotna. Mejte se prima, A.


20.12. Dobrý den paní Mašková, s Vaší léčbou jsem moc spokojená a s přítelem si oba zaznamenáváme změny zdravotního stavu po podávání homeop. léků. Ja jsem léčbou opravdu mile překvapena...Chtěli bychom Vám i celé Vaší rodině popřát příjemné svátky a do nového roku 2005 pevné zdraví, osobní úspěchy a spoustu spkojených "pacientů".Zdraví R. a O. z Opavy


2.12. Děkuji za vaší rychlou odpověď. Určitě bych chtěla přibrat do léčení i dceru. Klasická medicína totiž alergii pouze potlačuje,vlastně nejen alergii...Jinak dnes už se cítím dobře. Hlavně fyzicky. Moc vám děkuji. Budu se těšit na další setkání s Vámi, přeji hezkou předvánoční pohodu a po Novém roce se ozvu...mockrát díky, s pozdravem K.


12.11. Dobrý den paní Mašková, posílám radostnou zprávu. Vypadá to, že Causticum zabralo na ten "nezničitelný vřed" a včera velká část zmizela. Bylo z toho teda dost "hnusu", ale mám pocit, že se to dočišťuje. Počkám ještě, jaký vliv bude mít 1. a 3.ředění, které začínám zítra. Celkově bych řekla, že se po tomhle léku cítím lépe, i psychicky. Takže moc děkuji. Ani nevíte, jakou z toho mám obrovskou radost a jak se mi ulevilo, že se toho zbavuju. Díky Bohu (a Vám - samozřejmě). J.


22.11. Paní Mašková, díky za rychlou odpověď, jste úplný poklad :-) Také přeji krásné dny. D.M.


5.11. Jinak mám skvělou zprávu - dostavila se menstruace. Děkuji a mějte se hezky. L. 


Vážená paní doktorko, jsem nadšená Vašimi stránkami, popravdě řečeno, toto jsem nečekala! Přeji Vám co nejvíce energie k (vy)léčení všech pacientů. Děkuji K.


Milá paní Mašková, byla jsem u vás se synem, pomohla jste mu od ekzému na nohách (jsme čistí). Děkuji J.H.


...po odeznění přichází úžasný klid, myšlenky na otěhotnění se víceméně rozplynuly, případné synovi problémy ve škole (zapomínání a malé neúspěchy) brány jako nedůležité v životě a řešitelné, důvěra v to, že postupem přijde zaměstnání, které mě uspokojí…prostě úžasný klidJ DíkyJ


12.10. Krasny den prajem, cas tak rychlo leti, ze som si len dnes uvedomila, ze koncim s "kuliekami", ktere som od vas dostala v srpnu. Mam sa skutocne lepsie a dufam, ze to bude pokracovat. Nechcela som tomu verit, ale zazraky sa skutocne deju. Nedokazem to presne opisat, ale zo dna na den zo mna opadava vsetko to smutne a zatazujuce. Pozorujem rozne zmeny a tiez som bola skoro 10 dni nemocna. Nebola to chripka ani nachlazeni, citila som sa zvlastne....

Je to samozrejme prec, snazila som sa co najviac odpocivat a v duchu som myslela na vas, ako velmi ste mi pomohla vasimi "kulickami". Dufam, ze si znovu najdete na mna cas a mozem tak pokracovat v uzdravovani mojho usmuteneho srdca a niceni vsetkych problemov, ktore ma zatazuju. Predem diky moc za vasu ochotu a laskavost. S pratelskym pozdravem A.


Mám se celkem dobře, postupně řeším problémy, které jsem dlouho neřešila (jak víte), takže je to pěkná fuška. Ale díky Vám a homeoterapii je mi lépe a lépe. Mějte se krásně...


11.10. Milá paní Mašková, chci se Vám jen stručně svěřit s pocity z našeho setkání. I když jste mne na to postupně připravovala, ukončení léčby u Vás jsem si v podstatě nepřipouštěla. Tolik jste mi pomohla se opět postavit na nohy, zbavila mne tolika vnitřního utrpení. Když jsem ten smutek ze sebe dostala, pochopila jsem, že dál už musím jít sama, i když je to tak obtížné. Srdečně Vás zdravím a ještě jednou moc a moc děkuju! Vaše A.


Dobrý den paní Mašková, tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych Vám napsala, že nám vyšlo miminko. Dnes začínám 16 týden. Mějte se moc fajn a děkuju za Vaší pomoc a vstřícnost, věřím, že i homeopatie nám pomohla. Děkuju a přeju krásný den. Ivana


Mejte se moc hezky a dekuji za celou vasi lecbu. I kdyz mi ted neni nejlepe, citim, ze to porad jde a hlavne ze sebe nemam pocit, ze nic nedokazu a ze nejsem k nicemu. Proste mam tu uzasnou nadeji, ze to vse zase bude skvele a ta mi drive moc chybela. Jana


Moc Vám děkuji za všechno co jste pro nás udělala, moc jste mi pomohla. Martina


Jinak jsem v 18. tydnu a zatim se mne i miminku v brisku dari dobre (jeste cekam na vysledky genetiky) i diky Vasim "antiperlim" jak prezdivam Vasim pilulkam. Kdyz mi bylo ze zacatku spatne od zaludku, tak mi ulevili a vratili chut k jidlu. A nedavno, kdyz me zacala bolet zada a ja nevedela jestli to neni neco neobvykleho a zacala jsem mit takovou tu zenskou paniku, co ze se nedeje, tak mi pomohli ulevit od stresu. Moc Vas zdravim a dekuji...


Dobrý den paní Mašková, měla bych zájem objednat se na další "sezení". Někdy na jaře jsem u Vás byla naposledy. Pomocí homeopatik se podařilo úspěšně zahnat streptokoka. Ještě bych chtěla, pokud by se to podařilo, vyléčit problémy s menstruačním cyklem. Děkuji a přeji pěkný den.


Milá paní Mašková, díky za povzbuzení, hned se mi to bude lépe snášet. Homeopatický lék jsem si vzala dneska ráno, tak uvidíme. Jinak Vám ještě musím říct, že smekám před Vaší intuicí a profesionalitou, protože ty léky byly vybraný takhle vhodně po sobě, aniž bychom věděly, co se s tím předchozím lékem vyvalí... Myslím, že to je skoro na medaili a pochvalu od homeopatické komory. Jsme moc rádi, že jsme si Vás našli...Ještě jednou díky a mějte se krásně, Jitka a Soňa


14.7.2004 Milá Báro, moc děkuji za odpověď. Velmi důvěřuji tvé léčbě, takže se nebojím, že by to byl trvalý stav, ale tehdy před mnoha lety jsem byla vyděšená, bála jsem se, že to už nepřejde. Cítím se jako někdo jiný, cizí, když necítím lásku. A když se cítím plna lásky, i když je to třeba spojeno s bolestí a problémy, cítím se ve své kůži a přirozeně a vím, že tohle jsem já. Je to svým způsobem uklidňující. Držím se a vlastně jsem schopna radostně přijímat život. Cítím radost a věřím, že vše zvládnu. Těším se na tebe. A.


Dobrý den paní Mašková, byla jsem u Vás v květnu na vstupní konzultaci ohledně neplodnosti a potratovosti v těhotenství. V současné době jsem dobrala 3. lék a nyní jsem zjistila, že jsem těhotná. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné brát v těhotenství nějaký lék jako prevenci infekce a aby to všechno klaplo. Případně, jestli bych mohla někdy přijít osobně a zkonzultovat to s Vámi. Děkuji


Nevím přesně, co se mnou prostřednictvím homeopatie provádíte, nicméně vím jedno: měním se v někoho jiného. Momentálně se cítím jako "papiňák" plná energie, emocí a bolesti ale zároveň mám výbornou náladu (i za mizerného počasí) a zvládám strašlivě moc věcí, o kterých jsem nikdy ani neuvažovala. Mé okolí včetně rodiny jen tiše zírá. Doufám, že to ve zdraví přežiju. Moc a moc Vám děkuji, za Vaši péči. S úctou R.


22.6. Teď se cítím mnohem svobodnější, a za to vděčím homeopatii. I duchovně si dovolím říct, že jsem se hodně přeměnila. Je vůbec možné, aby homeopatie měla takový velký vliv na duši a charakter ? Mějte se hezky...


Mila pani Maskova, mimochodem jsem Vam (ja zapometlivka) minule zapomela rict, ze podle posledniho vysetreni na gyn. se mi zmeny na deloznim cipku zastavily a uz nemusim chodit na pozorovani kazde tri mesice :) Zdravi M.


Dobry den pani Maskova, byla jsem u Vas asi pred dvema mesici kvuli neplodnosti. Zda se ze se podarilo a po Vasich lecich jsem otehotnela a jsem nyni ve druhem mesici. Nevim jak lze uzivat homeopaticke leky v tehotenstvi, nicmene bych Vas rada navstivila a prodiskutovala s Vami svou diagnozu a co na sobe mohu vylepsit, na co si davat pozor abych miminko donosila a vporadku porodila. Tesim na nabidku nejakeho teminu. S pratelskym pozdravem...


5.6. 2004 Dobry den, prvni co chci udelat je Vam podekovat :) a to hned z nekolika duvodu. Zacnu u Vasich stranek a clanku - diky nim jsem se k Vam a homeopatii dostal a to plati pro spousty lidi, kteri bezradne hledaji informace, ktere by jim pomohli dostat se z potizi. Obecne "problem" homeopatie je asi jeji slozitost, ktera je nekterymi pacienty (predevsim technicky zalozenymi) a bohuzel i klasickymi doktory odmitana - dobre to znam ze sveho okoli. Napr. muj strejda, byvaly chemik, to proste odmita z "technickych" duvodu, ze to proste fungovat nemuze. Trochu jsem odbocil, ale mirim tim k tomu, ze prave Vase publicisticka cinnost na internetu pomaha zvysit podvedomi o homeopatii. Pro cloveka je mnohem jednodussi si rict - napadl mi nejaky virus, tak ho prevalcuju celou krabickou antibiotik (viz strejda :) ). Ale to Vam urcite nerikam nic noveho nebo objevneho - je to jen kratke zamysleni, nadtim proc se homeopatie u nas moc "nevidi", od premysliveho pacienta :)).


Duvod proc homeopatii jako takove duveruji je to, ze jsem diky Vam dokazal pochopit, co a proc mi to vlastne JE. Problem s otcem, kdyz jsem k Vam sel poprve jsem bral tak, ze je to dobre zminit, ale nedaval jsem tomu zadnou vahu. Casem jsem si zacal uvedomovat jak az mi to ovlivnilo. Co bylo pro me hodne pusobive, ze po konzultaci (predevsim po te prvni) jsem se citil skutecne hodne mizerne a byl jsem rad ze jsem dojel domu a ulehnul. Je to pocit, jako kdyz se pichne do vosiho hnizda a bylo mi jasne, ze se ty vosy musi dostat ven :). Take jsem narazil na clanek, ve kterem se pise, ze i klasicti chemikove experimentalne zjistili, ze pri redeni se to v podstate neredi ale koncentruje - coz me jako technika taky potesilo :)). Pri lecbe se sice nepodarilo to vosi hnizdo vyhnat, jen zastrasit nektere vosy. Ale pro me je dulezite, ze znam sveho nepritele a je jen otazka casu, kdy ho s pomoci klasické homeopatie premuzu. Jsem pevne presvedcen ze to bude brzy :).


Milá paní Mašková, v pátek jsem si byla pro výsledky krevních testů, podle kterých bych měla být zdravá. Sedimentace i ostatní ukazatele a výtěry z krku byly negativní. A také jedna drobnost, která mi včera udělala radost - večer jsem si poprvé po 14-i měsících naměřila teplotu 36,5°C. Nechtěla jsem tomu věřit, tak jsem ten teploměr pořád "mudlala" v podpaží, ale bylo to tam! Tak už se pomalu učím a začínám chápat, že všechno chce svůj čas, který je třeba i trochu delší, než jsem si původně představovala...Jana


4.6. Tak mne napadá, ty homeopatika ty nemoci spíše způsobují, než léčí? Jakub je po nich taky divočejší, rozhozenější, apod. :-)) Honza


Milá paní Mašková, zdá se mi, že mi po homeopatickém léků od Vás mizí bradavice, kterou jsem měla snad 10 let, už jí je 97 % pryč a to je skvělé. Zdraví Katka


Paní Mašková, asi před dvěma roky jsem navštívila p.Juditu Peschlovou - výklad z tarotu. Potřebovala jsem poradit ohledně zaměstnání, zda dát výpověď, zda bych našla práci u nás, mimo Prahu. Vyložila mi, že práci mohu změnit, ale jen v rámci Prahy, nemám odcházet z Prahy, protože mi vyšla nejvyšší karta na to, že mám zde nějaký úkol, který je pro můj další život důležitý, že mám zde potkat nějakou osobu, která mi hodně pomůže. Dávám si to do souvislosti s Vámi a Vaší léčbou. Domluvíme se až k Vám přijdu v červenci na kontrolu. S pozdravem Dana


10.4.2004 Dobrý den, byla jsem u Vás vloni v létě s problémem častého močení. Na začátku srpna jste mi posílala ještě homeopatický lék. Nyní s postupem času můžu konstatovat, že jsem se tohoto problému téměř zbavila. Proto bych se ráda zeptala, zda by mě mohla homeopatie pomoci s jiným problémem a sice "kašel" a řekla bych ještě asi oslabená imunita. M.


5.1.2004 Dobry den, paní Mašková, musim Vám sdelit pro nás radostnou zpravu, ze jsem v Cechach otehotnela. Sice jsem zacala jen s prvni davkou kulicek, nevím, jestli je mozné, aby ihned zaúcinkovaly, ale vysledek je tu. Mockrát Vám dekuji za vsechno, mejte se vázne krásne a jeste mi prosím odepiste, jak dál.


28.12. Milá paní Mašková, moc Vás zdravím a chci Vám velmi poděkovat, i když za to, co pro lidi děláte, snad ani lidská slova díků nestačí. Dnes a denně si uvědomuji, z jakého marastu mě dostáváte, a i když je to často bolestné, vím, že se pohybuji vpřed. Ať již přijdou jakékoli problémy, budu mít sílu je řešit. Pokládám za zásah Božího milosrdenství a lásky, že jsem Vás našla, a má láska k Bohu a nekonečná vděčnost se tím jen prohloubily. Pomáháte tolika lidem, aby mohli znovu žít své životy...S láskou a vděčností Vaše A.


27.11.2003 Dobrý den, píšu jak jsme dopadli po léčbě, "těch dobrých kuliček" jak říká syn. Bradavice zmizely. Můžeme se objednat na kontrolu? Děkuji Jarmila


Vážená paní Mašková, dobrý večer! Tímto bych se Vás chtěla zeptat na následující. Byla jsem u Vás na konzultaci ohledně neplodnosti, toxoplazmózy atd. Dostala jsem od Vás na užívání tři léky, nyní mě čeká poslední. Protože mám podezření na těhotenství (!!!), chtěla bych se Vás zeptat, zda můžu tento lék vzít. A jestli by měl doužívat celou dávku i partner. Lékařská prohlídka mě teprve čeká, ale přesto...Celkově se cítím už od prvního léku moc fajn, hlavně po psychické stránce.Děkuji za zprávu!!


Dobry den! Ozyvam sa po urcitom case, pisala som Vam ohladom mojho nestastneho nechtu na nohe. Kupila som si Siliceu, uzila ju presne podla Vasich rad. Je to pre mna NEUVERITELNE, ale uz na treti den po prvej davke som videla rozdiel, obidve strany sa zacali pekne hojit a prestali boliet. Rano na treti den som sa po rokoch utrpenia a bolesti zobudila s tym, ze nechet sa mi opiera o plachtu /predtym nieco nemyslitelne kvoli bolesti/ a vobec neboli!!! Minuly tyzden som sa rozhodla zopakovat cele davkovanie a momentalne vyzera byt nechet na 90% zdravy. Som z toho naozaj velmi prekvapena a nadsena, je to pre mna zazrak!!! Velmi Vam dakujem za pomoc a najradsej by som poslala spravu na chirurgiu kde ma presvedcili /bohuzial/, ze nic ine ako strhavanie nepomoze. Ale pochybujem, ze by uverili....Zelam Vam co najviac spokojnych klientov - ako som ja a vela lasky a stastia v zivote. Vase meno budem odporucat dalej.


...díky Vaší léčbě jsem se zbavila dlouhodobých depresí... cítím velkou změnu v životě, děkuji.


Vážená a milá paní Mašková, ještě jednou Vám moc děkuji za nabídnutou pomoc a rovněž přeji krásné sluníčkové dny a hodně hodných lidí ať Vás provází životem.


Musím říci, že se v poslední době cítím velmi "v pohodě", ale to až ústně. Díky a přeji pěkný den.


4.3.2003 Dobrý den paní Mašková, tak jsem se konečně dostala k tomu, abych Vám napsala, co a jak se se mnou (teď už vlastně s námi :-) děje. Jak jsem Vám už volala, jsem těhotná, přibližně v pátém týdnu. Manžel je na vrcholu blaženosti, neustále studuje odborné knihy, opečovává mě a vůbec mám pocit, že to zatím bere o dost zodpovědněji než já :-)) Taky bych Vám chtěla moc poděkovat, protože bez Vás bychom asi bublinku nečekali, rozhodně ne tak brzy. Jenomže nemůžu zabíhat moc do niterných projevů, protože mne všechno hrozně dojímá, tak bych si nabrečela do klávesnice :-))) Mějte se moc hezky...


...jinak ti musím napsat, že mám poslední dobou moc příjemné pocity a vůbec, vše se mi zdá optimističtější a už si některé věci tak neberu apod. Díky tobě a homeopatii. Alena


15.7.2002 Báro, jsem moc ráda, že jsme na homeopatii. Mám teď srovnání - 2 kamarádky - mámy, obě velmi úzkostlivé co se týče nemocí dětí, a já už ne. Tak to je fajn pocit. Alena


25.3.2002 Dobrý den, mám pozitivní zprávu - po dobrání Luesina mi doktorka nechala znova dělat krev na tu toxoplazmózu i listeriózu a jaké je velké překvapení - v krvi je všechno negativní !!! ani žádné stopy !!! Před homeopatikama od Vás tam byly stále stopy listeriózy (i když klesly za 2 roky cca o více jak polovinu), ale teď všechno i toxoplazmóza vytestovaná v září min.roku - negativní. Stále nemohu uvěřit tak negativnímu, vlastně 100 % účinku. Jsem za to moc ráda a to díky vám, díky, díky. Těším se na kontrolní sezení. Přeji hezké dny. Zdraví Olga


21.2.2002...teď po homeopatii mám pocit, že se mi rozsvítilo. To je úžasný pocit. Alena


13.2.2002 Dobrý večer paní Mašková, včera jsem byla u gynekologa, a tak Vám chci sdělit nejnovější informace. Děloha je podle UZ normální velikosti s dostatečnou vrstvou sliznice, vaječníky v pořádku, takže homeopatický lék už asi pracuje. Z lékařského pohledu už nemusíme s těhotenstvím na nic čekat, moje touha po miminku je rázem obrovská. Jinak se cítím dobře, jen mám hodně živé sny. Moc děkuji, s pozdravem Lenka


...daří se mi vcelku dobře, byla jsem u vás před necelým rokem kvůli ekzému, ten mi díky vašemu homeopatickému léku zmizel a zatím znovu neobjevil. Musím to aspoň třikrát zaklepat!


...chtěl jsem vám napsat, jak probíhají dny po užití léku. Cítím se v posledním měsíci pořád stejně dobře. Trochu mne trápí bolesti ramen a loketních kloubů, ale jinak naprosto fit. Myšlenky jen samé pozitivní a moc se mi líbí zima. Přestože jsem ji nikdy neměl rád. Vše je tedy v pořádku a já jsem se ještě chtěl zeptat, co bude následovat. Michal


Tak se hlásím s reportem naší léčby... Co se týká malého, tak ten přestál lék v naprosté pohodě. Jediné, co se změnilo je jeho spaní. Chodí spát ve 21 hodin a dřív se do půlnoci, kdy chodím spát já, několikrát (1-3x) probouzel a musela jsem ho znovu uspávat. Teď ve 21 hodin zalehne, vůbec se nebudí a mnohdy spí tvrdě v postýlce až do čtyř, do pěti do rána, pak teprve přeleze ke mně a spí až do rána. Jakoby se v tom nočním spánku konečně odpoutal a už mě tolik nepotřeboval a nebyl nervózní, když tam nejsem. Je to úleva :o)). No a co se týká mě, hned první dny po léku se mi ulevilo od mé hysterie, vzteklosti a zlosti a naopak mě to hodilo do takové naproste pohody a euforie. Přešly mé veškeré nevolnosti a divné pocity v břiše, náladu jsem měla pořád dobrou a hlavně už jsem nebyla agresivní na malého. Teď bych řekla, že se to i z té euforie tak nějak vrátilo zpátky do normálu a jsem moc ráda. Iva


Paní Mašková, musím Vám sdělit radostnou novinu - byly jsme úspěšné a jsem konečně těhotná, což považuji za malý zázrak v souvislosti s téměř roční absencí menstruace po vysazení hormonální antikoncepce...zatím tomu stále nemohu uvěřit, a tak Vám napíšu raději znovu, až tu zprávu ještě trochu rozdýchám...


...náš syn se naprosto viditelně zlepšil - ta změna je nejenom s pomočováním, ale teď už i s jeho nočními strachy a usínáním. Je naprosto úžasná! Proto vám za něj i za sebe děkuji za to, co jste pro nás oba udělala! Vašek


...ještě jednou vám za všechno srdečně děkuji. Dokážete mně povzbudit. Ztrácí se akné, přestaly se mi dělat opary a ty svědivé plochy zmizely docela. Brzy se ozvu. Děkuji za typ na knížku. Přeju vám všechno nej na světě...


Nejvíc teď provokuju manželku tím, jak jsem teď "nad věcí" :-) Dlouho jsem přemýšlel, jak bych nazval pocit, který teď mám bez ohledu na poněkud rozhašené tělíčko a dluhy kvůli rozestavěnému baráku - je to RADOST ZE ŽIVOTA. Vasek


8.10. 2001 Vážená paní Mašková, ještě jsem Vám chtěla jednou mockrát poděkovat, pomohlo mi to, myslím, celkově. Už jen ten fakt, že si někdo v dnešní době našel čas mě vyslechnout a pomoci. Vím že to Vaše řemeslo není lehká věc. Proto Vám i nadále moc fandím. Mějte se moc hezky a hodně sluníčka do Vašeho nového působiště...