Smaller Default Larger

Píšete mi

Dobrý den, Báro. Daří se mi výborně, moc děkuji!!!! Mějte se moc krásně. Tereza Č.


Dobrý den Báro, díky za email a za starost. Zatím žádné reakce nepozoruji, je mi docela dobře. Celkově mám pocit, že se mi projasnilo myšlení a mám víc energie. Určitě se Vám ozvu, až doberu třetí ředění. Zatím díky moc a hezký první jarní den :-) J. M.


Dobrý den paní Mašková, léky jsem dobrala a ozývám se... Momentálně se cítím velice dobře a jsem spokojená, takže ani nevím, co bych měla více psát :-) Reakce fyzické jsem žádné nezaznamenala. Děkuji a zdravím. K. C.


Dobrý den paní Mašková, daří se mi dobře - cítím se šťastně a spokojeně, s manželem se to neuvěřitelně zlepšilo :-) Souhlasím s další konzultací a doufám, že Vám se také daří dobře. K. C.


Milá paní Mašková, chtěl bych Vám poděkovat - velmi jste mi pomohla :-) K. S.


Dobry den pani Maskova, prepacte, ze som sa Vam neozvala skor. Konecne Vam to mozem napisat, som tehotna, vo 4.mesiaci. Cakala som, ci vsetky vysetrenia dopadnu dobre. Vsetko je v poriadku. Dakujem Vam za Vasu podporu a pomoc. Majte sa pekne, P. Z.


Dobrý den paní Mašková, dobrala jsem od Vás léky a děkuji, moc mi pomohly. Dana P.


Dobrý večer paní Mašková, před cca pěti lety jsem u Vás absolvovala cyklus úspěšného léčení a nyní bych Vás chtěla požádat o další. Mohla byste mi prosím navrhnout termín konzultace? Moc Vám děkuji a přeji pěkné dny. Eva J.


Dobrý den, paní Mašková, hledala jsem homeopata a objevila jsem Vás a všude jsem četla na Vás jen samou chválu. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouhé jsou u Vás objednací termíny. Již přes rok a půl se přítelem snažíme o miminko a stále se nám nedaří a rádi bychom, aby miminko přišlo přirozenou cestou. Proto bych ráda zkusila homeopatickou léčbu. Psychicky už na tom nejsem nejlépe. Předem děkuji. S pozdravem, K. O.


Dobrý den, paní Mašková, chtěla bych Vás požádat o další léky pro Anežku i mě. U Anežky stále ekzém je, ale je to velké zlepšení. Hezký den. Tereza P.


Dobrý den, paní Mašková, děkuji Vám za Vaši rychlou odpověď, těším se na homeopatické léky i na další spolupráci s Vámi, jste milá a mám Vás ráda...Alena K.


Dobrý den, Báro, synovi Jiříkovi se hned po podání prvního homeopatického léku přestala tvořit nová ječná zrna a nyní už má oči prakticky doléčené. Mám z toho velkou radost a musela jsem to zmínit...Jana M.


Dobrý den, paní Mašková, píši Vám za sebe i Patrika, neb si myslím, že máte i Vy zásluhu na našem posunu. Čekáme přírůstek do rodiny a jsme díky tomu šťastní...Eva M.


Dobrý den, dobrali jsme homeopatické léky od Vás a zdá se mi, že jak mně, tak mému synovi Davidovi, stouplo sebevědomí. Snad se nemýlím, bylo by to dobré. Děkuji, Monika H.


Dobrý den, paní Mašková, můj stav je stále stejný - cítím se výborně, jak psychicky, tak fyzicky. Kdy prosím provedeme další e-mailovou konzultaci? Tereza Č.


Dobrý den, paní Mašková, dobrala jsem homeopatické léky od Vás, cítím se lépe, jsem ráda, že u Vás mohu pokračovat v léčbě a děkuji za léky, které mi moc pomáhají. Děkuji, Dana P.


Dobrý den, paní Mašková, jsem v 5.týdnu těhotenství...Mám obrovskou radost a pevně věřím, že homeopatické léky budou účinkovat a miminko i já budeme v pořádku...Alena P.


Milá paní Mašková, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaši homeopatickou léčbu našeho syna Šimonka. Jeho stav se velmi zlepšil a jsem přesvědčena o tom, že je to díky Vám. Moc Vám děkuji, s pozdravem M.M.


Dobrý den, paní Mašková, dnes jsem si dělala těhotenský test a...jsem těhotná! Děkuji moc!!! Jste skvělá! Zuzana K.


Dobrý den, paní Mašková, mám výborné zprávy, o víkendu jsem měla pozitivní těhotenský test :-). Mockrát děkuij za podporu! Tereza P.


Milá Báro, co se týče naší poslední léčby, mně i Naděnce moc pomohla, a chci Vám moc poděkovat. Naděnka svoje výkyvy nálad zvládá mnohem lépe, takže ještě jednou díky, jsem opravdu vděčná, že Vás máme! A chtěla bych pokračovat...Ivona R.

_____________________________________________________________________________________________________________

Milá paní Mašková, mám pozitivní zprávu, dnes jsem zjistila, že tolik neřeším vypjaté situace, nevím, jak je to možné :-). Dřív bych se hroutila, ale dnes to házím za hlavu :-). Díky klasické homeopatii se cítím silnější než dříve...Veronika M.


Dobrý den, paní Mašková, tentokrát jsem neměla nijak vyjímečné reakce, spíše si uvědomuji, že nepříjemné pocity a s tím i strachy zažívám minimálně - a je to moc fajn :-), žije se lépe. Souhlasím s další e-mailovou konzultací. Věřím Vám, protože pokroky jsou, i přes momentální náročnost, značné...Kateřina C.


Vážená paní Mašková, píši výsledek včerejší kontroly štítné žlázy - oproti minule došlo k mírnému zlepšení - takže hurá! Děkuji! K.J.


Dobrý den, paní Mašková, zde moje reakce: po užití prvního homeopatického léku jsem se cítila moc dobře, nic mě nebolelo, u druhého léku jsem se cítila skvěle, nabitá, sebevědomá. Teď je stav takový, že se cítím báječně, zvnějšku to třeba není tolik vidět, ale já vidím fantastické pokroky. Celkově zvládám víc věcí, a také psychicky jsem na tom o moc líp. Vždycky jsem věřila, že se ze svého stavu uzdravím, ale měla jsem pocit, že na to nemám sílu. Teď vím jistě, že to přijde, resp.přichází. Mám prostě pocit, že jsem se posunula mílovými kroky o několik pater výš a mám radost ze života a je to úžasné :-). Prosím o další "drogy" :-) Tereza Č.


Dobrý den, chodím k Vám na homeopatii, podle posledních výsledků na imunologii již ve mně žádný EB virus nekolotá. Jsou tam již jen nějaké lehounce abnormální imunitní reakce. Takže nyní beru z léků již jen malou dávku kortikoidů. A již se opět můžeme normálně snažit o miminko přirozenou cestou. Tak se chci s Vámi poradit, zda v homeo léčbě se tímto něco mění, nebo mám postupovat podle původního plánu. Děkuji za odpověď, Anna N.


Dobrý den, paní Mašková, léky, které jsem od Vás dotala k užívání, jsem dobrala, a rozhodla jsem se Vám napsat, protože ekzém na těle začal rychleji mizet. Mějte se hezky a děkuji, A.L.


Dobrý den, paní Mašková, musím říct, že se mi daří moc dobře. Cítím se více v klidu, předtím jsem byla dost vystresovaná, a s partnerem se nám moc daří. Jsem více uvolněná a myslím pozitivně v tomto směru. Jsem také více tvořivější, to mi dělá radost. Chci se zeptat jak to vidíte do budoucnsoti s další konzultací...Klára Š.


Milá Báro, Naděnka je na tom mnohem lépe! Opravdu se něco výrazně zlepšilo. V posledních týdnech jsme kolem ní všichni prskali a kašlali a ona se drží naprosto skvěle, veselá a zdravá. Mám pocit, že se celkově rozsvítila, je mnohem usměvavější, uvolněnější, často si zpívá a tančí, což se v minulosti rozhodně nedělo moc často. Opravdu moc děkuji za Vaši úžasnou podporu, je skvělé mít Vás nablízku...:-) Ivona R.


Vážená paní Mašková, informace o Patrikovi: od poslední léčby nestonal. Nyní žádné léky neužívá. Emoční stav je zcela vyřešen. Mívá občas plačtivější chvíle, ale v normálních mezích bez agrese, dá se s ním domluvit, vysvětlit situaci tak, aby ji pochopil. Jeho zdravotní stav je tedy výrazně lepší. Ráda bych pokračovala v léčbě imunity zejména pro blížící se zimní a chřipkové období. Děkuji, Leona H.


Dobrý den, paní Mašková, moje kyčle a páteř: cítím velké zlepšení v tom, že mohu ujít větší vzdálenosti, jsem pohyblivější. Jinak v noci spím bez bolesti, nevyhledávám žádnou "ulevující" polohu. Myslím si, že už nenapadám na zmíněnou levou nohu (což jsem si vůbec neuvědomovala, až po upozornění mých nejbližších). Po užití obou homeopatických léků jsem necítila žádné problémy - všechno v pohodě. Celé "léčebné" období jsem prožila v naprosté psychické pohodě. Protože ale cítím, že pohyblivost kyčlí ještě není 100%, tak bych malé zlepšení ještě přivítala. Děkuji Vám moc za Váš čas a pomoc, a těším se na Vaše řádky. Eva Š.


Milá Báro, na jaře jsme dávaly homeopaticky dohromady děti po následcích očkování. Chtěla jsem Vám dlouho napsat, že to proběhlo dobře a děti nám začaly zase kvést před očima. Opravdu to moc pomohlo. Ráda bych proto pokračovala s homeopatickou podporou Naděnčiny imunity. Takže bych Vás ráda požádala o pokračování na Naděnčině případu. Moc Vás zdravím, Ivona R.


Dobrý den paní Mašková, už po užití prvního léku jsem se cítila mnohem lépe, děkuji. Ráda bych se s Vámi domluvila na další mailové konzultaci po prázdninách. O. K.


Dobrý den, paní Mašková, omlouvám se, že se ozývám až po delší době...ale hodně rychle se to u nás semlelo a začali jsme jezdit opět na kliniku a snažit se o mimčo :). A jelikož jsem byla strašně dobře naladěná a moc jsem věřila tomu, že to vyjde, tak jsem to nechala jak to bylo a těšila jsem se, až vás budu moci požádat o homeopatii až v rámci těhotenství :). A dnes přišel ten den, že mi potvrdili srdeční akci miminka a jsme v 7. týdnu těhotenství :). Jsme strašně moc šťastni a hned jsem říkala, že homeopatie tomu jistě velmi pomohla a budu v ní pokračovat, pokud je to podle Vás vhodné :). Smím Vás tedy požádat, jestli byste na ten můj případ nemrkla a já mohla poslat penízky? Prosím napište mi kdyžtak ještě číslo účtu, abych to nezmotala :). Jinak já jsem opravdu strašně moc v pohodě teď (když nepočítám psychickou zátěž v práci, kde mne to teď trochu víc ubíjí...)..ale myslím, že vše teď vynahradí moje radost, ale přiznám se, že přemýšlím i o neschopence, abych byla doma v klidu..uvidíme.. Jinak jsem po uši zamilovaná do mého manžela a o jiném nechci ani slyšet ;)...a to vím, že za tohle vděčím homeopatii a nedám na ni dopustit! Budu se těšit na Vaši reakci, I.


Dobrý den paní Mašková, léky v pořádku dorazily, už je beru. Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš profesionální přístup a rychlost, se kterou vždy reagujete. Mějte se pěkně, Katka O.


Vazena pani Maskova, situace u mne je nasledujici: 1. Oblicej - mam cisty, bez znamek dermatitidy. Pouze v pripade chladnejsiho pocasi mam oblast brady zmenenou, zbarvenou. Nemyslim si, ze by toto souviselo s dermatitidou (?). 2. Klouby a pater -  moje pohyblivost se zlepsila, ale stale mam problemy pri chuzi ci lehci praci napr. v zahradce.   Po uziti leku jsem mela  zhorseni bolestivosti kycli, jinak zadne zmeny . Po psychicke strance se citim velmi dobre, fyzickou stranku bych rada zlepsila.  Dekuji za Vas cas a peci. S pranim pekneho dne  E.S.


Dobrý den Báro, jen jsem Vám chtěla napsat, že jsem tedy vzala 3 dny po zákroku EQUISETUM 3 bobulky. Pálily mě celé 3 dny oči a skoro jsem neviděla, dvě hodiny po požití se oči úplně sklidnily a od té doby už je dobře. Moc děkuju, jste poklad. Hanka


Dobrý den. Ráda bych vám řekla o dceři Kačce. Tak už konečně její problém s bradavkou skončil. Jsem moc šťastná, že je vše v pořádku a já vám s VELKÝM  poděkováním píšu tuto zprávu, Moc a moc děkuji za vaše homeopatika. Krásné jaro a děkuji Hana W.


Dobrý den, paní Mašková, absolvovala krevní test na štítnou žlázu/mám sníženou funkci-o čemž jsem vás informovala/ a výsledek testu byl pro mě překvapující,protože mi doktorka snížila prášky Letrox ze 100 na 25miligramů,z čehož usuzuji ,že se mi činnost štítné žlázy zlepšila, přestože jsem tento lék schválně neužívala. Moc děkuji :-), Monika H.


Dobrý den paní Mašková, obracím se na vás po delším čase. Jedná se o Adámka. Co se týká ekzému, který jsem minule léčili, tak ten je naprosto v pořádku. Děkuji, Lenka B.


Vážená paní Mašková, musím se Vám svěřit, že jsem s údivem zjistila, že se mi naprosto upravil menstruační cyklus. Nejprve jsem si myslela, že je to náhoda. Ale nebyla. Od svých třinácti let, kdy jsem začala mít cyklus, do prosince minulého roku jsem menstruovala zcela pravidelně po 29-30-31-32 dnech. A teď již třetí cyklus se dostavil přesně 28. den, skoro bych řekla že i ve stejnou hodinu.... Jiné vysvětlení než vliv homeopatie pro to prostě nemám. Tolik nového a těším se na konzultaci. S pozdravem a s díky Vendula Š.